Залакарош

Залакарош – невеликий населений пункт, розташований на південному заході Угорщини, приблизно в 20-і кілометрах від Балатону. Вода Залакароша абсолютно унікальна по своїх властивостях - вона займає перше місце у всій Угорщині за змістом корисних речовин: йоду, брому і фтору.У Залакароше цілющі води поступають з декількох, офіційно визнаних джерел, температура води в яких досягає 96°С. В ході проведеного міжнародного дослідження, присвяченого аналізу 225-ти цілющих вод з 11-ти європейських країн, залакарошська вода попала в групу найбільш ефективних.

 Курс лікування залакарошською водою, завдяки оптимальному вмісту брому, рекомендується пройти хворим з виснаженою і слабкою нервовою системою. Також ця вода благотворно діє на людей з ревматичними захворюваннями і захворюваннями хребта, а також з гінекологічними захворюваннями. Високий вміст фтору у воді дозволяє ефективно виліковувати запалення ясен і пародонтозу.

 Склад залакарошської лікувальної води у міліграмах, на 1 літр розчинених у воді речовин: Натрій 4192,90, Амоній 8,20, Кальцій 102,00, Магній 21,70, Залізо 1,15,  Хлор  5230,00, Бром 27,00, Йод 14,00, Фтор 5,25, Сульфат 58,40, Гідрокарбонат 2452,20, Сульфід 4,10, Всього аніонів: 7791,95, Метаборна кислота 220,00, Вільна вуглекислота 12,90.

 Лікувальна купальня «Граніт».

 Лікувальна купальня Граніт, шоста у ряді найбільших бальнеологічних курортів в Угорщині, є місцем зустрічей різних поколінь в течії усього року. Лікувальне відділення і лікувальні басейни відвідують, передусім, щоб відновити своє здоров'я. Криті і відкриті басейни оздоровчого центру і розважальні басейни з водними атракціонами, а також послуги, що надаються тут, допомагають насолоджуватися дієвими оздоровчими і освіжаючими ефектами круглий рік. Працюючий в літній сезон термальний пляж з його комплексом гірок і басейном з штучною водою розрахований на відпочивальників різного віку.

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Ви тут: HomeУгорщинаЗалакарош