Закопане


Закопане знаходиться на кордоні Польщі зі Словаччиною , за 110 км від Кракова, в улоговині Татр. Цей курорт підійде для лижників будь-якого рівня - від початківців до професіоналів, а також стане ідеальним місцем для сімейного відпочинку. В Закопане створено чудові умови для навчання катанню дорослих і дітей.

З околиць Закопане канатні дороги доставляють лижників в гори. В південній частині міста, біля підніжжя Татр починається територія Татранського національного парку з найбільшим районом катання в Закопане - горою Каспрів Верх. Другий за величиною район катання, Губалувка , розташований на північ від міста.

На курорті добре розвинений сервіс прокату гірськолижного обладнання. Пункти прокату розташовані або на нижніх станціях витягів, або безпосередньо в готелях. Вартість послуг- 8-10 EUR на день залежно від рівня обладнання та терміну оренди .

У Закопане- 10 основних гірськолижних комплексів, найбільш популярні з яких Губалувка, Носаль, Каспрів Верх і Поляна Шимошкова. Це розрізнені зони катання в діапазоні висот 830-2000м, тут немає єдиного ski - pass на підйомники і відсутня система ski - bus. До нижніх станцій підйомників ходять міські автобуси і мікроавтобуси.

Каспрів Верх (1985м)- найбільш популярний гірськолижний комплекс в Польщі,що зацікавить гірськолижників і сноубордистів з високим рівнем майстерності катання. На вершину гори проведено три канатні дороги. Траси тут в основному дуже складні, з позначкою для «профі». Найдовша траса - 9 км, перепад висот 940м. Нижче по схилу є кілька ділянок для лижників-початківців з бугельними підйомниками.

Гірськолижний центр Буторів Верх знаходиться за 2км на захід центру Закопане, трохи далі Поляни Шимашкова поруч з готелем «Орбіс Каспрови».

Губалувка (1120м) своєю популярністю зобов'язана, перш за все, фунікулеру, нижня станція якого знаходиться майже в центрі Закопане. Всього тут 6 трас - як для професіоналів, так і для лижників-початківців. Найдовша траса - 1600м, максимальний перепад висот- 300м. Також є халф- пайп для сноубордистів.

Поляна Шимошкова (1140 м)- гірськолижний комплекс у центральній частині південного схилу хребта Губалувка під вершиною Пайонкувка . Тутешній схил має довжину понад 1950м, є широким, у верхній частині- крутіший,  до низу стає пологим . Є траси для початківців та досвідчених лижників, максимальний перепад висот- 280м.

Носаль (1206 м) розташований південніше центру Закопане, на північному схилі однойменної гори. Основа комплексу - один з кращих польських слаломних схилів, крутий, з сертифікатом FIS. Також є траси для досвідчених лижників (максимальний перепад висот - 245м) і 5 легких трас для новачків, з максимальним перепадом 33м.

Сервіс на всіх гірськолижних центрах курорту : снігові гармати , освітлення (крім центру Каспрів Верх ), ратраки, прокат спорядження, лижні школи, кафе.Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Відгуків (0)

Crocus Hotel****

(Код: )
Ознака: Готелі
Відгуків (0)

Hotel Wersal***

(Код: )
Ознака: Готелі
Ви тут: HomeПольщаЗакопане