Яхимів

 

Перший у світі радоновий курорт Яхимів розташований на відстані 130 км від чеської столиці і всього за 17 км від Карлових Вар, на висоті 650 м над рівнем моря. Це невелике містечко, засноване в 1516 році графом Шліком, здавна славилося багатством корисних копалин. Передумовою ж для створення тут першого в світі радонового курорту на початку ХХ ст. стало наукове відкриття П'єра і Марії Кюрі, які виділили з Яхимівскої руди перші радіоактивні елементи: радій і полоній .

Головне цілюще багатство курорту- бікарбонат-натрієво- термальні мінеральні води з природною радіоактивністю. Крім високого вмісту радону, місцева мінеральна вода також може похвалитися наявністю рідкісних елементів - молібдену , титану та берилію. Завдяки цьому курорт рекомендуовано як високо ефективне місце для лікування захворювань опорно -рухового апарату різної етіології та ступеню складності.

На курорті створено чудові умови не тільки для ефективного лікування, а й для активного відпочинку: є тенісні корти, міні-гольф, фітнес-центри, оренда велосипедів. По Крушне- Горам прокладено численні пішохідні та веломаршрути. Шанувальникам більш спокійного відпочинку теж нудьгувати не доведеться: в Яхімові регулярно організовуються різні концерти, які проходять в костелі Всіх Святих або курортних будинках.


Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Ви тут: HomeЧехіяЯхимів