Вроцлав

 

 

 

Які європейські міста можуть похвалитися найбільшою кількістю мостів і каналів? Найперше спадає на думку, зрозуміло, Венеція. Потім згадуються Гамбург, Амстердам ... А ось польський Вроцлав в числі таких міст назвуть небагато людей! І даремно, адже мостів і мостиків тут навіть більше, ніж у прославленому Брюгге! Втім, і без цього Вроцлаву є, що показати своїм гостям.

Костел святої Еліжбети, будинки Ясі і Малгосі, Ратуша, будинки Старого міста... Обов'язково відвідайте Тумський острів і інші острови Вроцлава, прогуляйтеся його мостам, ботанічному саду та іншим паркам дивовижної краси, побувайте на нічній екскурсії в зоопарку, відвідайте національний музей і розгляньте в деталях Рацлавицьку панораму. А коли стемніє, обов'язково посидьте біля найбільшого співаючого фонтану в Європі.

«Хто не був у винарні Świdnicka, той не був у Вроцлаві». Саме так кажуть місцеві жителі. Ви ж не хочете виїхати з міста, не побувавши в цьому найстарішому в Європі ресторані? Тим більше що ціни там доступні і на 20 євро ви зможете повечеряти так, що потім будете насилу вставати з-за столу. А задоволення від приголомшливої атмосфери цього закладу взагалі мало з чим можна порівняти!

А ви знаєте, що Вроцлав - місто гномів? Маленькі бронзові фігурки гномів, розміром не більше кішки, можна зустріти на вулицях міста. Вони котять кулю, перуть білизну, норовлять стрибнути до вас у руки з ліхтарного стовпа і взагалі всіляко відволікають увагу від прекрасної архітектури міста. А у Вроцлаві є на що подивитися!

Ви тут: HomeПольщаВроцлав