Rialto Hotel*****

Хіти: 1004 | Рейтинг:

Унікальний і фешенебельний п'ятизірковий Rialto Hotel*****, розташований в тихому районі центральної частини Варшави, поруч з головними культурними та історичними місцями польської столиці, бізнес- і розважальними центрами та іншими туристичними пам'ятками. Готель знаходиться неподалік від Палацу культури і науки, торгового центру Złote Tarasy, за 1 км від залізничного вокзалу Warszawa Centralna, за 7 км від міжнародного аеропорту Фредеріка Шопена, за 2,5 км від спортивно -розважального залу Torwar  і за 4,5 км від Національного стадіону.

Дизайн інтер'єру готелю Rialto Hotel***** виконаний в стилі епохи арт-деко, який послідовно проявляється у всіх його куточках. На вибір туристів представлено 44 номери та апартаменти, кожен з яких облаштовано за індивідуальним проектом і обставлено антикварними меблями, придбаними здебільшого на аукціонах або у приватних колекціонерів.

 Запрошуємо вас провести час у неповторних інтер'єрах готелю Rialto Hotel*****, в готельному ресторані, барі, двох конференц -залах, а також в сауні і паровій бані, у спортзалі, а також у фешенебельній сигарній кімнаті.

Ознака: Готелі
Відгук
Ви тут: HomeПольщаВаршаваRialto Hotel*****