В'ЄТНАМ

    В'єтнам— країна в південно-східній Азії, на узбережжі Південно-Китайського моря, межує на півночі з Китаєм, на півдні та заході з Камбоджею і Лаосом; омивається Південно-китайським морем (затока Тонкін). Площа країни становить 329 560 км²; населення — близько 90.4 млн осіб (2012). Столиця — Ханой.

    В'єтнам розташований в області субекваторіального мусонного клімату, але в силу великої протяжності країни з півночі на південь, кліматичні умови на її території не однакові.

     В'єтнам ділиться на 58 провінцій. Поряд з ними існують 5 міст центрального підпорядкування, які мають такий самий статус, як провінції.

     Основною релігією в'єтнамців є система народних вірувань, основу якої складають ритуали «Тхо кунг то Тієн» (культу предків), які неухильно виконуються більшістю жителів країни. Цей культ не має оформленого віровчення, ієрархії духовенства та соціальної організації (громади, парафії тощо) і, отже, не володіє статусом релігійної конфесії. Під час перепису 1999 р., всі особи, кому важко вказати свою конфесійну приналежність, були записані в розряд атеїстів. Також потрібно зауважити, що місцем відправлення культу предків часто служать буддійські храми, чим викликана інша популярна омана, згідно з якою, понад 80% в'єтнамців — буддисти.

    В'єтнамська кухня - це суміш китайської і французької кухонь. Свіжі морепродукти, м'ясо, овочі та рис не піддаються тривалій термообробці, тому страви виходять легкими і здоровими. До того ж велика різноманітність страв та їхні незвичайні смакові якості.

    Ханой - столиця В'єтнаму і головний політичний, освітній і культурний центр країни. Ханой славиться дивовижною сумішшю Сходу і Заходу, китайськими традиціями і французькою архітектурою, які ви можете побачити в Старому кварталі (його ще називають "36 Фо-Фионг") або в чарівному колоніальному районі "Віль-Франсез". Сапа - гірський район у 300 км від Ханоя. Це одне з найбільш автентичних місць В'єтнаму, де можна побачити рідкісні племена і народності (наприклад, етнічну групу хмонгів). Найкращий час для відвідування - весна.

   Бухта Халонг - візитна картка В'єтнаму і одне з найкрасивіших природних чудес світу. Бухта включає в себе більше 3000 наймальовничіших островів. Щоб побачити всю красу, є сенс взяти круїз на 2-3 дні з ночівлею на кораблі. Вартість таких круїзів починається від 100 доларів і залежить від класу корабля та тривалості круїзу. Човни відпливають з міста Халонг, який знаходитися в 170 км від Ханоя. Купити круїз можна в туристичному агентстві. Нячанг (Nha Trang) - популярний серед місцевих курорт з найкращими пропозиціями з дайвінгу. Хороші пляжі і набережна. Муй Не (Mui Ne) - знаменитий в'єтнамський курорт, "туристична столиця країни". Завдяки сильному вітру, Муй Не є культовим місцем для кайт- і віндсерферів.

   Острів Фукуок - райський острів для любителів спокійного відпочинку в єднанні з природою: покриті зеленню гори, білосніжні пляжі, водоспади. На острові ідеальні умови для занурень з аквалангом. Однією з популярних екскурсія є поїздка на ферму перлів. Хошимін (або як його називали раніше Сайгон) - місто-квінтесенція, в якому завжди кипить життя. Одна з головних визначних пам'яток - тунелі Ку-Чі, які знаходяться в передмісті Хошиміну і тягнуться на 187 км аж до камбоджійського кордону.

Ви тут: HomeВ'ЄТНАМ