Угорщина

Угорщина – "перлина Дунаю",  країна для відпочинку, здоров'я та задоволення! Угорщина - одна з небагатьох країн, де можна відпочити в будь-який час року.  Середньовічні замки та фортеці, красиві природні краєвиди, термальні курорти - все це приваблює подорожуючих провести відпочинок в Угорщині. Тури до цієї країни надзвичайно сподобаються кулінарним гурманам. Не є таємницею, що національна кухня в Угорщині вважається однією із найсмачніших у Європі та в певній мірі екзотичною. Безліч великих та маленьких ресторанів та кафе кожний з яких вас вразить не тільки вишуканими стравами, але й неповторним інтер’єром та особливою атмосферою. Тут можна завжди смачно перекусити та добре і ситно пообідати або повечеряти. Жива музика і відомі угорські вина зроблять ваш відпочинок в Угорщині яскравішим. До речі, шанувальникам вина пропонуємо підібрати тур з відвідинами міста Егер з відомою на усю Європу Долиною Красунь, де можна скуштувати вина у міні гротах та взяти з собою у спеціальних бочечках вина на розлив. Незабутні враження від дегустації місцевого вина різних сортів та витримки - гарантуємо.

Будапешт

Будапешт

Будапешт - місто сюрпризів і чудес, із жвавим центром, прегарними парками, величною рікою, високими шпилями церков і щедрими цілющими джерелами. Із всіх столиць світу саме Будапешт має найбільшу кількістьджерел лікувальних термальних вод і тому отримав титул купальної столиці світу Одне із найзахоплюючих міст у світі, Будапешт повний загадок, потаємних місцинок, що чекають своїх відкривачів, та улюблених місць, до яких хочеться повертатися знов і знов.

Залакарош

Залакарош

Залакарош – невеликий населений пункт, розташований на південному заході Угорщини, приблизно в 20-ти кілометрах від Балатону. Вода Залакароша абсолютно унікальна по своїх властивостях - вона займає перше місце у всій Угорщині за змістом корисних речовин: йоду, брому і фтору.У Залакароше цілющі води поступають з декількох, офіційно визнаних джерел, температура води в яких досягає 96°С. В ході проведеного міжнародного дослідження, присвяченого аналізу 225-ти цілющих вод з 11-ти європейських країн, залакарошська вода попала в групу найбільш ефективних.

Озеро Хевіз

Озеро Хевіз

Озеро Хевіз – найбільше і єдине в світі озеро природного походження,що володіє біологічно активними водами. Оскільки джерело дуже потужне – в день він дає 86 мілл. літрів води - зміна води в озері відбувається кожні 28 годин. Температура озера влітку 33-34 градуси, взимку не опускається нижче за 23-24 градуси, що дає можливість купатися круглий рік.

Хайдусобосло

Хайдусобосло

Місто Хайдусобосло розташоване в 202 км від Будапешта в східній частині країни і в 140 км від українсько-угорської межі в Чопі. Із-за високої ефективності своїх лікувальних вод він користується славою "мекки ревматиків, раю для відпочивальників".

Шарвар

Шарвар

Джерело Шарвар –б'є з глибини дві тисячі метрів. Завдяки високому вмісту галогенів вода, що має лужне середовище, володіє антисептичними властивостями. Її температура досягає 83 З, вміст солей складає 4,5 %,а основними компонентами є хлорид натрію, гідрокарбонат, йод, бром, фтор.

Бюкфюрде

Бюкфюрде

Бюкфюрде - це новітній і найбільший термальний курорт західної Угорщини. Містечко відоме далеко за межами Угорщини завдяки лікувальним властивостям термальних вод і субальпійському клімату, властивим альпійським передгір'ям, на яких розташовується Бюк.

Дебрецен

Дебрецен

Лікувальна купальня Дебрецена розташована в парку Великий ліс - одне з популярних курортних місць Угорщини. Комплекс утворюють крита купальні, пляж з термальними і звичайними басейнами і критий аквапарк Aquaticum.

Харкань

Харкань

У 25 км. на північ від міста Печ, біля підніжжя гори Тенкеш розташована одна з найвідоміших і красивіших лікувальних купалень країни - Харкань. Харканьську воду відносять до групи лужно-гідрокарбонатних, хлорідо-сірчаніх вод. Тепла мінеральна вода пробивається з глибини 50-70 метрів, і має температуру 62° С.

Егерсалок

Егерсалок

Егерсалок: угорське Помуккале Селеще, що знаходиться за 6 км. від Егера, також уславила місцева вода та її «витвір» :вапняк, що вній міститься, поступово утворив білосніжні тераси, над якими здіймаються стовпи пар. Фантастичне видовище на тлі лісистих пагорбів! Температура води, що б'є з глибини в 410 метрів, складає в поверхні землі 65-68 °С.Термальна гідрокарбонатна сірчиста вода містить також натрій, кальцій,

Егер

Егер

Головне місто регіону –Егер, одне з найкрасивіших барокових міст Угорщини. Тут, крім відомих вин, таких як «егерська бичача кров» та «токайське асу», ви знайдете справжній скарб для тіла-цілющі води.

Мішкольц-Тапольца

Мішкольц-Тапольца

Біля підніжжя гірського масиву Бюкк, уздовж геологічної тріщини виходять на поверхню холодні кастрові та гарячі термальні води. У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах утворилася унікальна природна купальня: гроти з неглибокими озерцями й коридорами, вигадливі вапняні «грона»,склепіння, огорненні парою, та чудернадська акустика

Озеро Балатон

Озеро Балатон

Озеро Балатон є найбільшим у Центральній Європі. «Угорське море»-визначний природний скарб країни. Влітку його узбережжя стають суцільним пляжем, в його водах приємно не лише плавати,а й рибалити, а також займатися вітрильним спортом. Уздовж північного берега озеро глибше, рельєф місцевості більш різноманітний- з пагорбами та невисокими горами.Південне узбережжя зовсім мілководне, тому вода особливо тепла-ідеальне місце для відпочинку з малюкати.

Ви тут: HomeУгорщина