Вікенд тут "Карпатські водоспади"

Хіти: 324 | Рейтинг:

Дата туру:  21/10

Туроператор Авен-Тур запрошує всіх бажаючих у подорож Карпатами.

Місто виїзду:  виїзд з м. Надвірна ( м. Івано-Франківськ )  офіс Авен-Тур

Тривалість туру: 1 день

Вартість: 500 грн.

Замовити тур тел.: 0997453717, 0938151508

Українські Карпати – заповідний край первозданної природи. Це споконвічні гори та смарагдові ліси, квітучі полонини та співучі водоспади, бурхливі річки та чарівні гірські озера. Утворені природою в давні часи, Карпатські водоспади гармонійно вписані в мальовничий гірський ландшафт та підкорюють навіть найдосвідченіших мандрівників своєю холодною, непідступною та неповторною красою. Пропонуємо до вашої уваги Вікенд тут "Карпатські водоспади"  – магнетичних, оповитих легендами, часом, небезпечних, але неймовірно привабливих гірських водоспадів.

Екскурсія на Буковель – найбільший гірськолижний курорт європейського рівня в Україні. На його території діють бугельні підйомники та мультиліфти. Клімат українських Карпат, чисте повітря, джерельна вода, пейзажі, що тішать око в будь-яку пору року, залишать незабутні враження.

Озеро «Молодості» – найбільше штучне  озеро Європи.

Буковельський перевал – огляд осінніх панорами красот Горганського та Чорногірського гірських хребтів.

Незвичайна архітектурна споруда – Перевернута Хата в Поляниці. Споруда стала першим в Україні архітектурним дивом.

Яблуницький перевал — найвищий в Українських Карпатах, 931 метр н.р.м. Звідси відкривається прекрасна панорама на Чорногірський та Свидовецький хребти, а за Яблуницею траса стрімким серпантином пірнає на Закарпаття.

Труфанецький каскадний водоспад. Найвищий водоспад на Закарпатті! Вода тут падає з висоти 36 метрів, утворюючи систему з п’яти мальовничих каскадів.

Мінеральні джерела (типу «Єсентукі») в селі Кваси. Єдина в Україні природна мінеральна миш'яковиста вода. Цілющі властивості цієї води дуже добре та позитивно впливають на покращення обміну речовин, відновлення опорно-рухового апарату, та виводить з організму зайві солі та радіонукліди.

Водоспад Гук. Розташований на території Карпатського природного національного парку на висоті 900 м.  над рівнем моря на потоці Женець , між масивами хребтів Явірника і Хомяка – Синяка (гірський масив Ґорґани). Утворився у післявоєнні роки в результаті повені. Вода вільно падає з висоти 15 м. Місцеві жителі назвали водоспад Гук через шум, гул, що доноситься від нього.

На завершення  мандрівки :Фотосесія на  дерев’яному підвісному мості.

У вартість туру входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах

У вартість туру не входить:

  • Канатно-крісельна дорога – 105 грн. (дорослий), 95 грн.(дит. до 12 років).
  • Водоспад Гук – 25 грн.  (дорослий),  рекреаційний збір;
  • «Перевернута Хата» – 20 грн. (дорослий),  10 (дитячий).
Відгук
Ви тут: HomeТури Вихідного дняВікенд тут "Карпатські водоспади"