«Український Єрусалим» у Зарваниці!

Хіти: 326 | Рейтинг:

  Надвірна (Івано-Франківськ)- Зарваниця - (Івано-Франківськ) Надвірна

Виїзд кожної неділі       

07:00 - виїзд з Надвірної від офісу Туроператора Авен-Тур 

27 серпня 2018 року Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, здійснив Чин освячення унікального комплексу «Українського Єрусалима» у Марійському духовному центрі Зарваниці. Хранитель Святої Землі о. Фраческо Паттон, ЧБМ привіз камінь із Гробу Господнього, який вмонтований в  Зарваниці.

Зарваниця – це місце, яке користується в нашому народі великою пошаною і любов’ю. Але всьому світові Зарваниця більш відома як святе місце, де знаходиться чудотворна ікона Матері Божої. Зберігається образ у місцевій парафіяльній церкві Пресвятої Трійці і належить до найдавніших ікон в Україні. Час створення шедевру – ХІІІ-ХІV століття. У 1867 році папа Пій IX коронував ікону і надав Зарваниці особливого статусу. Відтоді тисячі паломників з усіх куточків світу навідуються до цієї святині.

Дорога, що веде від Марійського комплексу вгору, приводить до монастиря студитів з церквою Різдва Пресвятої Богородиці. Сама дорога є Хресним шляхом, по її боках встановлені скульптурні композиції, що зображають шлях Христа на Голгофу.

Собор Зарваницької Божої Матері, надбрамна церква Благовіщення, чотириярусна дзвіниця, Хресна дорога, співоче поле на 50 тисяч місць. Все це було побудоване заново і проведена реставрація до 2000-річчя Різдва Христового. На території собору знаходиться цілюще джерело.

Біля собору знаходиться чотириярусна дзвіниця заввишки 60-75 метрів. На ній встановлено п’ять дзвонів, виготовлених в Україні та у відомій дзвонарні Фальчинських у Перемишлі (Польща). Ця дзвіниця вражає своєю величчю.

Зарваниця – це чудове місце, потрапивши сюди, ти забуваєш про все на світі, і живеш лише для одного Бога. Усіх запрошуємо відвідати це святе місце, місце паломництва багатьох вірних з усього світу.  

19:00 Повернення до Надвірної

У вартість туру входить:

  • Проїзд комфортабельним автобусом
  • Супровід керівником групи
  • Екскурсійне обслуговування по маршруту
  • Медичне страхування

У вартість не входить:

  • комплексний обід( за бажанням 100 грн)  

 

Місто виїзду: Надвірна (Івано-Франківськ), офіс Авен-Тур

Тривалість туру: 1 день

Замовити тур : тел. 0997453717, 0669271429, 0938151508

Результат пошуку зображень за запитом "зарваниця"

Відгук
Ви тут: HomeТури Вихідного дня«Український Єрусалим» у Зарваниці!