Новорічний корпоративний тур у Карпатах.

Хіти: 349 | Рейтинг:

Новорічний корпоративний тур у Карпатах!

Дата туру: 28/12/18 (можливий тур під запит на іншу дату)

Місто виїзду:  збір групи о 08:00,

08:20 виїзд з м. Івано-Франківськ , офіс Авен-Тур

Тривалість туру: 1 день

Вартість: 997 грн.

Щорічні святкові вечірки або вечірки з нагоди закінчення року - це можливість компанії показати своїм працівникам, наскільки важливим є для них ще один рік важкої праці та вірної служби.

Корпоративний відпочинок в Карпатах це чудова ідея, тому що це можливість насолодитися красою гірської природи та отримати дозу свіжого повітря, що так часто буває необхідним.

План подорожі:

  • Країна Буковель подарує любителям активного відпочинку масу приємних відчуттів: для вас тут витяги, що піднімуть вас на вершину каратських гір, санна траса, ковзанка, сновтюбінг, bike zip, а також найдовший тролей України. Ви зможете піднятися на витягу і погуляти вершинами Карпат, покататися на канатно-крісельній дорозі та помилуватися панорамами засніжених гір.

  • Незвичайна архітектурна споруда – Перевернута Хата в Поляниці. Споруда стала першим в Україні архітектурним дивом.  Унікальністю будинку є те, що як ззовні, так і з середини там все догори дриґом. Всередині можна побачити справжній побут місцевих жителів, ознайомитися з історією краю, а також полюбуватися незвичними та єдиними в своєму роді предметами.

  • Яремча -  містечко, яке розташоване у самісінькому серці Карпат, на тертиторії Карпатського природного національного парку та біосферного заповідника.  Під час цієї активної подорожі ми з Вами завітаємо на славнозвісний яремчанський ярмарок, побачимо стрімкі води Прута, що гуркотять у водоспаді Пробій, відвідаємо вольєрне господарство, де єдине, що розділяє дикий тваринний світ від людського — металева сітка паркану.

  • Містичне карпатське містечко Делятин радо прийме своїх гостей у Відпочинковому комплексі Ворота-Карпат. Дизайн якого дозволить вам ще глибше поринути у атмосферу гуцульського краю.  

  • Святкова вечеря. Гуцульську забаву з троїстими музиками. Святкування Корпоративного Нового року.

01:30 Повернення у м. Івано-Франківськ


У вартість туру входить:

проїзд комфортабельним автобусом,

супровід гіда-екскурсовода,

екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах

Святкова вечеря.

Гуцульську забаву з троїстими музиками


У вартість туру не входить:

Канатно-крісельна дорога – 105 грн.

«Перевернута Хата» – 20 грн.Відгук
Ви тут: HomeТури Вихідного дняНоворічний корпоративний тур у Карпатах.