ТУР Золотий трикутник Індії

ТУР Золотий Трикутник Індії                                                                                                  (можливе продовження в Каджурахо і Варанасі)
Делі – Джайпур – Агра – Каджурахо – Варанасі

6 днів/5 ночей

Багаті традиції , мистецтво і культура , історія і сучасність , розкішні палаци і фортеці - все це в турі ЗОЛОТИЙ ТРИКУТНИК ІНДІЇ Індії. Делі , Агра і Джайпур - три найдивовижніші міста Індії, відвідавши їх , туристи поринуть в пишноту часів Монгольського правління і по-справжньому познайомляться з барвистою і яскравою Індією!

Даний маршрут розраховано всього на 6 днів, тому його сміливо можна комбінувати з іншими популярними турами по Індії ( в Гімалаї , Кералу , Гоа та іншими), а також з поїздками до Непалу та Шрі-Ланки.  Найкращий час для подорожі за запропонованим маршрутом- з жовтня по травень.

ДЕНЬ 1

Прибуття в Делі. Зустріч в аеропорту, трансфер в готель. Поселення ( 12:00-14:00 ).

Вільний час .

Цього дня можлива факультативна екскурсія в храм Акшардхам . Він увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як найграндіозніший індуїстський храм у світі . Акшардхам - один із найбільших храмів Індії. До складу комплексу входить безпосередньо сам храм, кілька парків, музей , водні канали,якими можна плавати на човнах, безліч кафе і сувенірних крамниць .

Харчування : самостійно.

ДЕНЬ 2

Сніданок в готелі і виселення. Після сніданку огляд визначних пам'яток Делі. Відвідування Воріт Індії, Президентського палацу і Раджу гхат (місця, де було кремовано «батька нації»- Махатму Ганді), Кутаб Мінар (мінарет висотою 73 м , діаметр основи якого становить 15 м і 2,5 м - у верхній частині ). Його стіни прикрашено висіченими висловами з Корану- священної книги мусульман. Мінарет є однією з найдосконаліших веж Перської світу. Крім того , туристи відвідають Червоний форт і Гробницю Хумаюна- прекрасний зразок найдавнішої Монгольської архітектури. Далі - візит до мечеті Джама Масджид. Назва мечеті перекладається як П'ятнична або Соборна мечеть і вона є однією з найбільших у світі- у її дворі може поміститися 25000 чоловік . Тут зберігаються безцінні мусульманські реліквії: рудувате волосся з бороди пророка Мухаммеда, його черевик, " відбиток " його ноги в камені і одна з глав Корану, за переказами, написана під диктовку пророка.

Харчування: сніданок.

ДЕНЬ 3

Сніданок в готелі і виселення . Переїзд в Джайпур (258 км , 6 годин в дороз ). Після прибуття- розміщення в готелі. Відпочинок .

Харчування: сніданок.

ДЕНЬ 4

Сніданок в готелі. Екскурсія в Форт Амбер і прогулянка на слонах або джипах. Огляд Міського Палацу, який займає велику територію і є комплексом внутрішніх двориків, садів і будівель. Частина цього палацу є музеєм , який складається з 3 залів: залу зброї, залу текстилю та залу артефактів. Відвідування Обсерваторії, побудованої Раджею Джай Сінгхом в 1728 році. Дана обсерваторія - унікальний приклад виняткової точності, оскільки кожна будівля має своє особливе призначення: визначення місця розташування зірок, висот і азимутів або обчислення дат затемнень. Пізніше- відвідування побудованого в 1799 році палацу Хава- Махал (Палац вітрів), який є однією з головних визначних пам'яток Джайпуру.

Також увечері - за додаткову плату можлива поїздка в фольклорне село Чокі Дхані, розташоване за 25 км від Джайпуру, знайомство з побутом місцевих жителів. Вечеря на території села.

Повернення в готель.

Харчування: сніданок , вечеря (при замовленні екскурсії в Чокі Дхані ).

ДЕНЬ 5

Сніданок в готелі і виселення. Переїзд в Агру (240 км, 6 годин в дорозі ). По дорозі-  відвідування Фатехпур Сікрі. Фатехпур Сікрі - місто-привид, споруджене з червоного пісковика, побудоване імператором Великих моголів Акбаром як столиця і резиденція в 16 столітті. Незабаром, безпосередньо після закінчення будівництва жителі покинули місто. На даний момент Фатехпур Сікрі залишиллося таким самим, як і більш, ніж 300 років тому. Відвідування колодязя Чанду Баорі- одного з найглибших східчастих колодязів в Індії.

Після прибуття в Агру- розміщення в готелі.

Увечері за додаткову плату можливе відвідування театрального шоу Mohabbat the Taj, присвячене будівництву Тадж Махалу і любові Шах Джахана до його дружини Мумтаз .

Харчування : сніданок.

ДЕНЬ 6

Сніданок в готелі і виселення. Відвідування всесвітньо відомого палацу Тадж-Махал. Легендарний пам'ятник архітектури моголів був збудований імператором Шахом Джаханом на чксть його коханої дружину Мумтаз Махал. Далі- поїздка в Форт Агри. З форту відкривається чудовий вид на Тадж -Махал і мавзолей Ітмад -уд - Даула.

Переїзд в Делі (220 км , 5 годин в дорозі) . Трансфер в аеропорт для подальшого авіаперельоту .

Важливо ! У цей день розміщення в Делі не надається , але є можливим за додаткову плату.

Харчування : сніданок.

Ви тут: HomeІндіяТУР Золотий трикутник Індії