ТУР Загадкова Індія

ТУР Загадкова Індія                                                                                                                            Делі – Джайпур – Галта – Фатехпур Сікрі – Агра – Гваліор – Орчха – Каджурахо –           Ранех Фалл – Делі

10 днів/9 ночей

Ви відвідаєте найпопулярніші туристичні місця в Індії- Делі, Агра і Джайпур. Саме тут- витоки історії та епічної слави. Обравши цей тур, Ви отримаєте унікальну можливість відвідати легендарні Тадж Махал, Палац Вітрів в Джайпурі, прогулятися вуличками Старого Делі і , звичайно ж, помилуватися унікальними храмами в Каджурахо . Їх заслужено визнано одним з найбільших шедеврів світової скульптури та архітектури і внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ці храми - найбільша галерея еротичних скульптур під відкритим небом.

ДЕНЬ 1

Виліт в Делі.

Харчування : самостійно.

ДЕНЬ 2

Прибуття в Делі.

Зустріч в аеропорту , трансфер в готель. Раннє поселення . Відпочинок .

Сніданок в готелі.

Оглядова екскурсія по Делі. Огляд Червоного Форту- місця, де було проголошено незалежність Індії від Англії, мечеті Джама Масджид та Меморіального парку Махатми Ганді. Відвідування храму Акшардхам і храму всіх релігій - білосніжного храму Лотоса. Огляд мінарету Кутуб Мінар із знаменитою нержавіючої колоною, відвідання індуїстського храму Лакшмі Нарайян, сикхського храму Гурадвара Бангла Сахіб, огляд Воріт Індії, будівлі Парламенту і Президентського палацу.

Ніч в Делі.

Харчування: сніданок , обід.

ДЕНЬ 3

Сніданок в готелі і виселення .

Переїзд в найколоритніше місто середньовічної Індії - « рожеве місто » Джайпур .

Всі палаци і будинки старої частини міста зберігають єдиний архітектурний ансамбль у рожевій гаммі, а на його вулицями і зараз пересуваються каравани слонів і верблюдів.

Ввечері- колоритна вечеря з національними танцями.

Харчування: сніданок , обід.

 

 

ДЕНЬ 4

Сніданок в готелі. Екскурсія в Форт Амбер і прогулянка на слонах або джипах. Огляд Міського Палацу, який займає велику територію і є комплексом внутрішніх двориків, садів і будівель. Частина цього палацу є музеєм , який складається з 3 залів: залу зброї, залу текстилю та залу артефактів. Відвідування Обсерваторії, побудованої Раджею Джай Сінгхом в 1728 році. Дана обсерваторія - унікальний приклад виняткової точності, оскільки кожна будівля має своє особливе призначення: визначення місця розташування зірок, висот і азимутів або обчислення дат затемнень. Пізніше- відвідування побудованого в 1799 році палацу Хава- Махал (Палац вітрів), який є однією з головних визначних пам'яток Джайпуру.

Відвідування розкішного паркового комплексу «Рані ка Багх»- улюбленого місця для зйомок музично- танцювальних номерів для Боллівуду, де є можливість приміряти національні костюми і сфотографуватися на пам'ять.

По закінченню екскурсії - поїздка в ювелірні , текстильні і сувенірні магазини .

Ввечері- вечеря з національними танцями.

Харчування: сніданок , обід.

ДЕНЬ 5

Сніданок в готелі і виселення. Переїзд в Агру (240 км, 6 годин в дорозі ). По дорозі-  відвідування Фатехпур Сікрі. Фатехпур Сікрі - місто-привид, споруджене з червоного пісковика, побудоване імператором Великих моголів Акбаром як столиця і резиденція в 16 столітті. Незабаром, безпосередньо після закінчення будівництва жителі покинули місто. На даний момент Фатехпур Сікрі залишиллося таким самим, як і більш, ніж 300 років тому. Відвідування колодязя Чанду Баорі- одного з найглибших східчастих колодязів в Індії.

Після прибуття в Агру- розміщення в готелі.

Увечері за додаткову плату можливе відвідування театрального шоу Mohabbat the Taj, присвячене будівництву Тадж Махалу і любові Шах Джахана до його дружини Мумтаз .

Харчування : сніданок.

ДЕНЬ 6

Сніданок в готелі і виселення. Відвідування всесвітньо відомого палацу Тадж-Махал. Легендарний пам'ятник архітектури моголів був збудований імператором Шахом Джаханом на чксть його коханої дружину Мумтаз Махал. Далі- поїздка в Форт Агри. З форту відкривається чудовий вид на Тадж -Махал і мавзолей Ітмад -уд - Даула. Відвідування усипальниці Бібі - Тадж і гробниці Великого Імператора Акбара в Сікандрі .

Харчування: сніданок , обід.

ДЕНЬ 7

Сніданок в готелі і виселення. Переїзд в Гваліор. Огляд величного форту Гваліор з палацами махараджі, індуїстськими храмами і печерами джайнів. Відвідування мавзолеїв: Мухаммеда Гаусса- наставника імператора Акбара і знаменитого співака Тансу.

Переїзд в Орчха. Після прибуття- розміщення в готелі. Відпочинок.

Харчування: сніданок , обід.

ДЕНЬ 8

Сніданок в готелі і виселення. Оглядова екскурсія містом. У Орчха панує середньовічна атмосфера. Річка Бетва мирно протікає повз палаци і храми 16 століття, які видаються застиглими в часі. Відвідування Форту Орчха, Джахангір, Махал, Радж Махал і Храму Рам Раджа.

Переїзд в Каджурахо. Розміщення в готелі. Вільний час.

Харчування: сніданок , обід.

ДЕНЬ 9

Сніданок в готелі. Екскурсія по храму Каджурахо: огляд Західної та Східної групи храмів, стіни яких прикрашені барельєфами з еротичними сценами. Еротичні малюнки та скульптури храмів Каджурахо- унікальний прояв загадкової індійської філософії і культури, для яких Кама Сутра- не тільки мистецтво, але і спосіб релігійного поклоніння.

Ввечері за бажанням (за додаткову плату) відвідування світло- музичного шоу в храмах Каджурахо.

Харчування: сніданок , обід.

ДЕНЬ 10

Сніданок в готелі. Екскурсія до каньйону Ранех Фолл- дивовижні водоспади і каньйон в кратері згаслого вулкану посеред незайманих джунглях.

Переїзд на залізничну станцію Джансі і переїзд потягом у Делі у вагонах з кондиціонерами.

Прибуття в Делі. За наявності вільного часу- шопінг.

Трансфер в аеропорт.

Виліт.

Харчування : сніданок.

Ви тут: HomeІндіяТУР Загадкова Індія