Сольдеу - Ель Тартер

Сольдеу - Ель- Тартер

Гірськолижний курорт Сольдеу - Ель -Тартер - найвідоміший і динамічно розвивається гірськолижний курорт в Андоррі , від столиці його відділяють19 км. Два селища цього курорту - Сольдеу ( 1800м ) і Ель Територія ( 1710м ) - знаходяться на відстані 3 км одна від одної і з'єднані системою канатних доріг , завдяки чому гірськолижні схили і траси утворюють один великий простір , що входить до складу станції Грандваліра . Загальна протяжність трас зимового курорту Сольдеу -Ель Тартер більше 90 км. ( 10 - зелених , 19 - синіх , 13 - червоних і 10 - чорних , найдовша -8,2 км. ). На висотах 1710-2560 м., а також більше 30 підйомників і 420 снігових гармат , що охоплює величезний простір.

Гірськолижний відпочинок в Сольдеу підійде як для новачків , так і для екстремалів. Більше половини трас проходять крізь мальовничий лісовий масив , де для безпечного спуску новачків облаштовано безліч пологих ділянок.

У західній стороні з піку Encampadana (2491 м) є великі цілинні ділянки , які приваблюють любителів незайманого снігу . Але головна точка тяжіння " екстремалів " - новий лижний парк "Фрі С.Е.Т. Ері" і нова чорна траса , протяжністю більше 1 км.

Лижні бази Сольдеу і Ель Тартер знаходяться високо над селищами на широких майданчиках Escorchada і Tossal dela Llosada, де все зроблено і приготовлено для задоволення клієнта : ресторани , кафе , сховище для лиж , рятувальні служби , малюнок , телефони , туалети , довідкове бюро. 

Ви тут: HomeАндорраСольдеу - Ель Тартер