ШВЕЦІЯ

     Швеція  — держава в Північній Європі на Скандинавському півострові. Межує з Норвегією та Фінляндією, також з'єднана з Данією мостом-тунелем через протоку Ересунн.

     Займаючи територію у 450 295 км², Швеція є третьою за площею країною Європейського Союзу, і має населення чисельністю 9,7 мільйонів осіб.

     Швеція знаходиться на захід від Балтійського моря і Ботнічної затоки, забезпечуючи довгу берегову лінію, і формуючи східну частину Скандинавського півострова. Країна має морські кордони з Данією, Німеччиною, Польщею, Росією, Литвою, Латвією та Естонією, а також з'єднана з Данією (на південному-заході) через Ересуннський міст. Має кордон з Норвегією завдовжки у 1 619 км, що є найдовшою суцільною лінією кордону в Європі.

      Більшість території Швеції має помірний клімат, незважаючи на північної широти, з чотирма чітко вираженими сезонами і помірними температурами протягом усього року. У самій Швеції проживає близько 9,3 млн чол.

     Туризм у Швеції — один з елементів економіки Швеції. Швеція має чудові пейзажі і мальовничі краєвиди для мандрів, має свою особливу культуру та багату історію, цікаві шведські провінції, історичні ландшафти, національні парки, пам'ятки ЮНЕСКО.

    

      

Ви тут: HomeШВЕЦІЯ