ТОП-7 НАЙЦІКАВІШИХ МІСЦЬ ШРІ- ЛАНКИ

Хіти: 903 | Рейтинг:

ПЛЕМ’Я ВЕДДІВ

Глибоко в джунглях Шрі-Ланки до цих пір проживають більше трьохсот сімей з древнього племені вед дів. Незалежно від досягнень зовнішньої цивілізації вони зберегли майже первісний уклад життя: полюють за допомогою луку і стріл, рибо ловлять, живуть у примітивних хижах, харчуються плодами землеробства і збиральництва.

ХРАМ ГАНГАРАМАЙЯ В КОЛОМБО

Дивлячись на величний буддмстський храм Гангарама, важко повірити, що початково на його місці стояла тільки скромна хатинка відлюдника. Сьогодні святиня є одним з найвідоміших освітніх центрів Коломбо, при якому діють музей, виставка та бібліотека древніх манускриптів.

ЧЕРЕПАШАЧА ФЕРМА В КОСГОДІ

Цю ферму, як і багато інших, утримують ентузіасти. Вони спеціально збирають черепахові яйця чи купують їх у місцевих рибалок, поміщають їх в інкубатори, а потім випускають в океан маленьких черепашок, що вилупилися з яєць. На фермі можна побачити черепах-альбіносів і потримати в руках милих щойно народжених черепашок!

ДОЩОВИЙ ЛІС СІНХАРАДЖА

Це одне з небагатьох місць нашої планети, де дикі вологі ліси ще не зазнали впливу людини. Місцеві джунглі оголошено біосферним заповідником і внесені в Список світової спадщини ЮНЕСКО.

СЛОНЯЧИЙ РОЗПЛІННИК ПІНАВЕЛЛА

Розплідник знаходиться під опікою держави і приймає слоненят, що залишилися без батьків, і молодих особин, що постраждали від браконьєрів. Зараз на фермі утримуються більше 40 слонів, найменшому з яких виповнилося 4 місяці. В розпліднику вам надається унікальна можливість поспостерігати за цими прекрасними тваринами з відстані витягнутої роки і, якщо пощастить, порбачити, як малюків годують молоком з пляшечки. Власне, годування і купання- найкращий час для візиту на ферму.

РИБАЛКИ

Для Шрі-Ланки риболовля була і залишається важливим елементом культури. Навіть зараз, знаючи про сучасні винаходи та пристосування для риболовлі , місцеві рибалки за звичкою продовжують сидіти на незручних стовпах, вкопаних в океанське дно коло берега, під палючим сонцем в очікування небагатого улову. Це видовище вважається однією з візитівок острову.

ГОТЕЛЬ GALLE FACE

Роком будівництва прекрасного готелю в колоніальному стилі є далекий 1864 рік. Багато постояльців  стверджують , що декілька днів проживання у ньому вартують візиту на Шрі-Ланку. Недарма Galle Face входить до топ-10 історичних музеїв світу. Тут панує незабутня атмосфера. Вгостьові книзі залишили свої відгуки Річард Ніксон, Індіра Ганді, Джон Рокфелер, Роджер Мур і навіть перший космонавт Юрій Гагарін.

Відгук
Ви тут: HomeШрі- ЛанкаТОП-7 НАЙЦІКАВІШИХ МІСЦЬ ШРІ- ЛАНКИ