Шарвар

Шарвар - невелике містечко, розташоване в західній частині задунайського регіону Угорщини в120 км. і від Відня, і від Граця.Оновлений шарварський термальний комплекс відповідає всім сучасним вимогам.

 Джерело Шарвар –б'є з глибини дві тисячі метрів. Завдяки високому вмісту галогенів вода, що має лужне середовище, володіє антисептичними властивостями. Її температура досягає 83 З, вміст солей складає 4,5 %,а основними компонентами є хлорид натрію, гідрокарбонат, йод, бром, фтор. Використання натуральної солоної води особливе ефективно при використанні в так званих «сидячих» ваннах. Їх застосовують для лікування гінекологічних запалень і безпліддя.

 Кожне літо в Шарваре проходіт фольклорний фестиваль, кульмінацією якого є парад-карнавал. А також можна не лише підлікуватися, але і просто добре відпочити і розважитися. Можна зробити прогулянку в дендрарій, перші рослини якого були висаджені в нім в 16 столітті. Серед постійних міських програм можна виділити що проводяться в серпні міжнародний фольклорний фестиваль і вересневе святкування збору винограду.

Ви тут: HomeУгорщинаШарвар