Пас де ла Каса

Гірськолижні відпочинок в Пас де ла Каса популярний серед жителів сусідньої Франції , звідки сюди постійно приїжджають любителі хорошого катання і з вікон популярного панорамного ресторану на перевалі Coll Blanc (2600 m) милуються широким оглядом в сторону Пас де ла Каса і на рідну французьку територію. Гірськолижні тури в Пас де ла Каса- Грау Рож задовольнять не тільки любителів класичного катання , а й снобордістов ,  швидкісному спуску . Для любителів сноуборду є Хав -Пайп - спеціальна лощина , вирита в снігу за формою труби і призначена для стрибків.

Внизу у Пас де ла Каса обладнані слаломна траса і освітлені схили для нічного катання . Любителі швидкісних спусків тут , як ніде більше в Андоррі , знайдуть собі роздолля і великий вибірпохилих , дуже широких трас в районі другої і третьої долини Грау Рож . Круті схили чергуються з пологими ділянками - це гарантія безпеки . Завдяки великим сніговим просторів , довгим викотити і неуважності на схилах лижників швидкісне катання не представляє небезпеки , а черг на підйомниках практично не буває.

 Для любителів катання в лісових масивах , рекомендуються траси долини Грау Рож , що є сусідами з долиною Пас де ла Каса. Для любителів гірських лиж тут просто сніговий рай . Траси шириною в два футбольних поля , багато з них , по суті - круті снігові стіни , укатані ратракамі . Вранці сніг нагадує гребінку , по якій лижі не просто ковзають - вони ширяють над схилом , немов на повітряній подушці.

Ви тут: HomeАндорраПас де ла Каса