Пам'ятка починаючим гірськолижникам.

Пам'ятка починаючим гірськолижникам.

 Ski-pass -магнітна картка-квиток для проходу через турнікет на територію лижної станції, що дає право пользуватися всіма підйомниками і спускатися необмежену кількість раз по всіх трасах певну кількысть днів.

 Forfeit (skiAndorra)-5-денний пропуск на різні лижні станції в зонах катання Вальнорд і Грандваліра в різній послідовності. Увага! Необхідна фотографія. 

Super ski-pass-5-денний пропуск на різні лижні станції в будь-якій послідовності.

 Підйомник- спеціальне пристосування, що дозволяє піднятися на висоту. Існує декілька різновидів підйомників, в тому числі: буксирувальних (або бугельні), крісельні, підвисні кабіни, канатно-рейкові фунікулери з великими вагонами.

 Funicamp- суперсучасна  канатна дорого протяжністю більше6 км. Підйомник оснащений 32 закритими кабінами. Завдяки Funicamp відпочиваючі можуть швидко добратися до самої віддаленої гірськолижної станції Пас-де-ла –Каса.

 Трасса- гірськолижна дорога і в той же час складна інженерна-технічна споруда,робота над якою ведеться цілий рік. Гірськолижні трасси поділяються на прості,середні, складні. По мірі зростання скдадності вони поділяються на карті  по кольору: зелена, синя, червона, чорна, а також катання  поза трасами (хелі-скі).

 Free ride-катання по непідготовленими склонами і немаркерованими трассами, які на карті позначені чорними лініями з  пунктиром.

Увага! Free ride підходить для професійних гірськолижників!

 Canon de nieve- розпилювачі штучного снігу.

 Guanderia- cніжний дитячий сад.

 Escuela de esquis- лижна школа.

 Monitor-інструктор.

 Alquiler de equipamiento- прокат спорядження.

 Centro medico-медпункт.

 Farmacia-аптека.

Ви тут: HomeАндорраПам'ятка починаючим гірськолижникам.