Озеро Хевіз

Озеро Хевіз – найбільше і єдине в світі озеро природного походження,що володіє біологічно активними водами. Оскільки джерело дуже потужне – в день він дає 86 мілл. літрів води - зміна води в озері відбувається кожні 28 годин. Температура озера влітку 33-34 градуси, взимку не опускається нижче за 23-24 градуси, що дає можливість купатися круглий рік.

 Рекомендується при наступних захворюваннях: Дегенеративні і склеротичні захворювання кісток, захворювання опорно-рухового апарату, ревматичні хвороби, запальні процеси в суглобах і хребті, ревматизм сполучних тканин, другорядні захворювання суглобів, переломи, травми, пред- і операційні для поста стани, розлади хронічного, периферичного характеру, пов'язані з нервовою системою, викликані механічними причинами, терапія до і після операцій на суглобах операцій на дисках хребта, хронічні гінекологічні захворювання. Багатолітній досвід успішного лікування хронічних запалень органів малого тазу у жінок і ряду дерматологічних проблем (напр., псоріазу) методами бальнеотерапії.

 Показання для бальнеологічних ванн: всі види дегенеративного викривлення суглобів, остеохондроз, протікаючі захворювання опорно-рухової системи, випадання інтервертеральних дисків після операцій, патологічні викривлення хребта, пред- і післяопераційні періоди при операціях на суглобах, захворювання м'язів, лікування в послетравматичний період, лікування рухових суглобів.

 Основні протипоказання для бальнеологічних ванн: онкологічні захворювання(у т.ч, лейкемія),тромбоз, тромбофлебіт, гіпертонія,гемофілія,постінфарктний період (6 місяців)   туберкульоз, відкриті рани, екзема,хвороби щитовидної залози, цукровий діабет, вагітність.

 Склад води в озері Хевіз:

 Катіони Міліграма/л Калій 6,8

 Натрій  27 Амоній 

0,32 Кальцій 81

Магній  36

Залізо 0,04

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Hotel Panoráma - знаходиться в поблизу всесвітньо відомого лікувального озера Хевіз (150 м) , протягом усього року чекає тих , хто хоче відпочити або відновити здоров'я .
Ознака: Готелі
Відгуків (0)
Бальнеологічний курорт Готель Helios ****, що займає дві будівлі, розташований на території велнес-парку площею 45.000 м2 всього в 500 метрах від всесвітньо відомого лікувального озера в Хевіз.
Ознака: Готелі
Відгуків (0)

Hotel Mirage Heviz

(Код: )
В центрі міста Хевіз на найкрасивішому місці, в двох хвилинах від термального озера Хевіз в січень 2013г., відкривається новий готель Міраж., який чекає своїх улюблених гостей.
Ознака: Готелі
Ви тут: HomeУгорщинаОзеро Хевіз