Озеро Балатон

Озеро Балатон  є найбільшим у Центральній Європі. «Угорське море»-визначний природний скарб країни. Влітку його узбережжя стають суцільним пляжем, в його водах приємно не лише плавати,а й рибалити, а також займатися вітрильним спортом. Уздовж північного берега озеро глибше, рельєф місцевості більш різноманітний- з пагорбами та невисокими горами.Південне узбережжя зовсім мілководне, тому вода особливо тепла-ідеальне місце для відпочинку з малюкати.

Дно озера покрите дрібним бархатистим піском. Із-за невеликої глибини вода в озері добре і швидко прогрівається, влітку температура води складає 22-27 °C.  Вода в Балатоні чиста, але не прозора із-за вмісту в ній планктону, який грає важливу роль в екосистемі озера. Балатон справно самоочищається. Періодично склад води перевіряють незалежні експерти і роблять висновок: чисто! Як говорять самі угорці, воду з Балатону можна пити.

Переважаючий колір води - ясно-зелений, проте він може мінятися залежно від погоди і часу доби, що робить озеро кожного разу по-новому неповторно чарівним. Унікальний мікроклімат в районі озера Балатон нагадує середземноморський, похмурі дні тут рідкість

Ви тут: HomeУгорщинаОзеро Балатон