ВОРОТА КАРПАТ

Хіти: 748 | Рейтинг:

 

     Карпати – це частинка Всесвіту, куди кличе сама душа Тут щирим теплом зустрічають гори, навіть  тоді коли на дворі холод. Вони зачаровують та не хочуть відпускати з першим подихом свіжого карпатського повітря. Вони не вимагають взаємності, адже вона виникає тут сама по собі і триває вічно і міцно.

     У цій місцевості душа одразу знаходить спокій, а проблеми відходять на другий план і одразу знаходять вирішення. Тут панує гармонія, а навколишня краса дає зрозуміти, що життя дійсно чудове і його потрібно любити та наповнювати новими враженнями і звершеннями. Карпатські гори надихають, вони додають натхнення і дають поштовх на втілення планів.

     Одним з таких куточків Карпат є селище Делятин, яке відчиняє нам ворота у Карпати,

     Делятин – це містечко, яке розташоване між могутніми горами та широкими лісами, Тут у Делятині починаються справжні Карпати, а річка Прут додає їм серйозності та впевненості. В народі кажуть що: «Були часи, коли ще не було Яремча. Коли ще не було жодних інших курортів у долині Пруту, тоді був Делятин».

    І це правда, тому що Делятин по-правді чудесне містечко з прекрасними краєвидами та неймовірною зручністю, до обласного центру Івано-Франківська всього 56 км, до курортного і всім відомого Яремча всього 9 км, а до найбільшого гірськолижного курорту східної Європи – Буковелю, 45 км.

   Крім того,  відпочивати тут і зручно, і вигідно, адже по ціновій категорії тут відпочинок на будь-який смак і вибір.

    Окрасою для жителів і справжнім щастям для туристів є відпочинковий комплекс «Ворота Карпат».

    Розташований комплекс у 5 км від центру і у 2 км від перехрестя трас H-09 (Мукачеве — Львів) та T-0905 (Коломия — Делятин).

    Комплекс складається з готелю на 12 номерів, двоповерхового ресторану на 3 зали (для 90, 150 та 100 осіб).   Також тут є чудова літня тераса, живий куток, альтанка, дитячий майданчик та озеро.

    У ресторані «Ворота Карпат» панує традиційно гуцульський затишок, зали оформленні в українському стилі, саме тому тут полюбляють відпочивати туристи з інших країн, великою популярністю комплекс користується  у поляків і бельгійців.

   Окрім традиційного дизайну ресторан пишається смачною і досконалою кухнею. Саме у ресторані «Ворота Карпат» можна скуштувати традиційні українські страви, також фірмовими тут є  «Костіца на мангалі", "Карпатські страви", "Хріновуха".

  Також в комплексі може порадувати чудова  лазня на 8 осіб, басейн з підігрівом, та кімната відпочинку. Крім того, відпочинок у комплексі не лише комфортний але й вигідний, тому що тут діють спеціальні знижки для постійних клієнтів та туристичних груп.

   А зупиняючись у готелі «Ворота Карпат» одразу відчувається справжній карпатський затишок, а привітний персонал перетворить Ваш відпочинок у приємну делятинську казку, згадка про яку буде приносити позитивні моменти та на надовго залишиться у серці і змусить повернутись сюди ще раз.

    Про чудову атмосферу та затишок Карпат можна говорити годинами, проте найкращий варіант це на власні очі побачити та відчути на собі всю неповторність цього чудового і привітного краю і переконатись, що слова і розповіді про Карпати це лише маленька частинка їх величі.

   

 

      

   

    

Ознака: Готелі
Відгук
Ви тут: HomeНью-ЙоркВОРОТА КАРПАТ