Мрії про Нью-Йорк

Хіти: 1067 | Рейтинг:

У багатьох людей є мрія відвідати Нью-Йорк... А чи все Ви знаєте про це місто?

1. Спочатку Нью-Йорк мав назву «Новий Амстердам». Але з приходом англійців його перейменували на честь їхнього герцога. Це місто є одночасно і назвою штату, але столицею штату Нью-Йорк є місто Олбані (Albany).

2. Нью-Йорк – це місто хмарочосів. Їх у Нью-Йорку є біля 6000.

3. Найбільшим парком Нью-Йорка є Центральний парк (CentralPark). За своїми розмірами він перевищує площу королівства Монако. Цей парк є також одним з найпопулярніших парків у світі!

4. Жителі Нью-Йорка не уявляють свого життя без спілкування. Вони настільки товариські, що частенько люблять поговорити з незнайомцями, обмінюватись номерами телефонів різних майстрів чи просто виражати свою індивідуальність. За дивакуватий одяг, зачіску чи поведінку в них пальцем біля скроні крутити ніхто не буде, а навпаки зроблять комплімент за Вашу оригінальність.

5. Якщо у нас страшно купляти хот-доги на вулиці, то у Нью-Йорку це дуже модно та абсолютно безпечно. Вулична їжа у Нью-Йорку часто не поступається якістю їжі в ресторанах, тому все більше і більше людей надають перевагу їжі на вулиці. Крім цього, майже кожна вулиця манить до себе  ароматом їжі. Навіть люди у дорогих костюмах полюбляють вуличну їжу.

6.  Метро – дуже «тусовочне» місце. Концерти вуличних музикантів там -  не рідкість. Іноді навіть відомі зірки роблять там концерти.

7. Просто гуляючи по місту можна легко потрапити в епізод якоїсь кінострічки, оскільки на вулицях Нью-Йорка дуже часто знімають фільми або Ви можете стати учасником флешмобу, які тут відбуваються майже кожного дня.

8. Аптеки Нью-Йорка дуже відрізняються від наших. Якщо в нас в аптеці можна купити ліки і максимум якісь засоби гігієни, то в Нью-Йоркській аптеці можна купити навіть велосипед...!

9. В Нью-Йорку абсолютно законно ходити по місту топлесс.

 

У світі є ще багато цікавих міст і місць тому не засиджуйтеся вдома, а подорожуйте разом із нами)

Відгук
Ви тут: HomeНью-ЙоркМрії про Нью-Йорк