ЗАБАГАТО ПИВА НЕ БУВАЄ

Хіти: 638 | Рейтинг:

    Німеччину називають країною доброго пива, в його приготуванні використовують найкращі традиції, рецепти та технології, які передаються німцями від малого до великого, а сам процес виготовлення – це справжнє мистецтво. Тому й не дивно, що Німеччина – лідер у світі за обсягами виробництва пива.

    Німецьке пиво у світі користується шаленою популярністю, як у жарку спеку так і у холодні Різдвяні вечори, його неможливо поплутати, адже німецькі пивоварні користуються правилом «стандарт чистоти пива» і варять його за рецептурою, якій уже п’ятсот років. Про пиво в Німеччині  можна говорити годинами, тут пиво називають витвором мистецтва, відкривають музеї-пивоварні та навіть випускають дизайнерське пиво, а якщо замовляти пиво у пабі, то кожний сорт має свій спеціальний келих, а розпивати його дозволяється навіть у громадських місцях, проте викидати пляшки від пива де «душа забажає» забороняється, німці з надзвичайною серйозністю та відповідальністю ставляться до екології, тому більшу частину пляшок від пива можна здати.

      Пиво люблять, пиво шанують, пиву присвячують фестивалі.

      Найбільшим та найпоширенішим в світі є  Октоберфест. Тут рай для тих, хто любить пиво. Щорічно сюди збираються понад шість мільйонів поціновувачів пива з всієї планети. Сама назва говорить про період фестивалю, він триває з кінця вересня і триває майже місяць.

      Традиційно свято розпочинається з ходи пивоварів та власників пивних павільйонів, під звуки оркестру вони крокують центром і прямують до традиційного місця проведення фестивалю -  заміську луку Терези.

       Офіційно за традицією фестиваль розпочинається рівно о дванадцятій годині, коли мер Мюнхена вбиває кран у першу бочку з пивом. Після того як мер оголошує початок власники павільйонів розливають пиво гостям свята.

       Вперше Октовберфест відбувся в 1810 році, і був присвячений одруженню Людвіга і принцеси Терези Саксонської, звідси і пішла назва місця проведення фестивалю.

       Важливим та незмінним елементом фестивалю є костюмована хода, вона відбувається в першу неділю свята, майже вісім тисяч осіб в традиційних костюмах проходять центральною частиною міста, показуючи також любов до своєї культури та історії. У ході обов’язково беруть участь представники уряду Баварської землі.

      Пивні павільйони фестивалю є найбільшими і здатні вмістити до десяти тисяч любителів пива. А пиво тут особливе – тому що однією з вимог до пивоварів, які проводять фест, є те що пиво має бути приготовлене за «чистим стандартом»

       Крім пива тут відбуваються різноманітні частування, дегустації німецьких ковбасок, гостей розважають світові рок гурти, працюють найрізноманітніші атракціони.

       Октовберфест – це видовище, яке ми ніколи не побачимо в повсякденному житті. Тут рікою ллється пиво, тут мільйони людей, яких об’єднює любов до пива,

Тут безперестанку лунає хороша музика, тут кожен другий перехожий автоматично стає другом…

Ознака: Курорти
Відгук
Ви тут: HomeНІМЕЧЧИНАЗАБАГАТО ПИВА НЕ БУВАЄ