НІМЕЧЧИНА

   Країна, яку завжди ставлять в  приклад. Тут пунктуальність тече в крові кожного жителя. Німеччина- країна, в якої все має бути досконало і продумано.

   Німеччина - країна в Центральній Європі, демократична федеративна республіка. Офіційна назва — Федеративна Республіка Німеччина.

    Складається з 16 федеральних земель. Столиця і найбільше місто країни — Берлін.

    Займає площу 357 021 км². Клімат помірний сезонний.

     Населення — 81,8 мільйонів осіб.

     Член Європейського Союзу та НАТО. Країна з найбільшою кількістю населення і найбільшим рівнем економіки в Європейському союзі. Провідна політична сила на Європейському континенті, технологічний лідер в багатьох галузях. Після США, Німеччина є другим найпопулярнішим місцем міграції в світі.

    Країна має четверту найбільшу у світі економіку за ВВП і п'яту найбільшу за паритетом купівельної спроможності. Це другий найбільший у світі експортер та третій найбільший у світі імпортер товарів. Країна досягла дуже високих стандартів життя і має всесторонню систему соціального забезпечення. Німеччина — батьківщина багатьох знаменитих науковців та винахідників і відома своєю культурною та політичною історією.

     Офіційна мова — німецька мова. Данська мова, сорбська мова, фризька мова, мова ромів (циганська мова) є офіційно визнаними мовами етнічних меншин.

      Німеччина оцінюється як один з найбезпечніших туристичних напрямків у світі та є третьою найбільш відвідуваною країною в Європи.

       Найбільш відвідувані туристичні регіони в Німеччині - Східно-Фризькі і Північно-Фризькі острови, в Балтійському морі узбережжя Гольштейну і Мекленбург-Передня Померанія, Долина Рейну, Баварський Ліс, Шварцвальд і Баварські Альпи.

       Інші популярні регіони включають: на Півночі: голштинська Швейцарія, Люнебургска пустка і Гарц; на Заході: Тевтобургський ліс, Зауерланд, Айфель і долина Мозеля; на Сході: Саксонська Швейцарія, Тюрінгській ліс, Рудні гори і Долина Ельби; на півдні: Таунус, Шпессарт, Оденвальд і Альге.

        Основними районами зимовими видів спорту в Німеччині є Північні Вапнякові Альпи, Рудні гори, Гарц, гори Фіхтель та Баварський Ліс.

      Першокласна інфраструктура зимового спорту включає гірські лижі, сноуборд, бобслей і лижі. У більшості регіонів зимові види спорту можливі в зимові місяці з листопада по лютий. У передріздвяний сезон (з кінця листопада по 24 грудня) багато німецьких міст проводять різдвяні базари.

        

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Ознака: Курорти
Ви тут: HomeНІМЕЧЧИНА