Ла Массана

Ла Массана (La Massana) - це західне князівство Андорри. Найголовнішою пам'яткою району є Кома Педроса ( Coma Pedrosa ) . Адміністративний центр знаходиться в населеному пункті Ла- Массана .

 Ла Массана - популярне місце пішохідного туризму. До Кома Педроса веде пішохідний маршрут . З технічної точки зору сходження не є складним , але вимагає витривалості і підготовки , так як це досить тривала прогулянка . Сходження починається на висоті в 1580 метрів , таким чином , перепад висот , який необхідно подолати туристу , становить1362 метра. Якщо все йде за планом , то сходження займає близько 4,5 годин.

Сходження дозволяє насолодитися природною красою Ла Массана , так як маршрут пролягає через головні визначні пам'ятки Андорри. Традиційно шлях йде від водоспаду Рибалов , який лежить з південно -східної сторони підніжжя піку . Перший кілометр туристів ведуть прямо до вершини , але потім група згортає на південні схили ( вліво). Далі шлях лежить в долину річки , що носить одне ім'я з піком - Кома-Педроса .

У Ла Массані є кілька мальовничих озер. Далі , після виходу з долини , шлях лежить на північ до Чорного озера - Естані Негре , який отримав свою назву через велику глибину і темного кольору вод. 

У Ла Массана створені всі умови для зимових видів спорту. За якістю снігового покриття добре стежать , працюють снігові гармати. Крім звичайних трас , створені умови для серф- скі , хелі - скі і сноубордингу.

Ви тут: HomeАндорраЛа Массана