КраківКраків - колишня столиця Польщі і одне з найкрасивіших міст Європи . У Старому місті, розташованому в кільці парків Планти, збереглося кілька сотень цінних архітектурних пам'яток. У 1978 році Краків було включено до списку міст, що охороняються ЮНЕСКО. Це не дивно: саме тут знаходиться відомий Королівський замок на Вавелі- резиденція польських правителів і королів (X-XVI ст.). Розташований на пагорбі над Віслою, цей замок став сьогодні взірцем різноманітності європейських архітектурних традицій, сумішшю романського і готичного стилів з ренесансом.

Щоб побачити все місто, достатньо піднятися на один з оглядових майданчиків, скажімо, на курганах. Найдоступніший для відвідування - курган Костюшки. З нього видно і вежі замку в Тиньці, і курган Пілсудського, і все  Старе місто, і Нову Хуту, а в ясний погожий день- навіть Татри. За бажання можна здійснити пішу прогулянку Вольським лісом до зоопарку, а потім і в монастир Камедулів.

Вольський ліс- справжнісінький ліс прямо в межах міста. Він настільки великий, що по ньому краще гуляти з картою: є цілком реальна ймовірність заблукати! Природна пам'ятка лісу- Паненскі скелі, на одній з них стоїть фігурка Божої Матері.

Монастир Камедулів цікавий тим, що жінкам дозволено заходити тільки в його костел і тільки двадцять раз на рік, в інші дні сюди можуть потрапити виключно чоловіки і тільки в певні години.

Всі краківські дороги ведуть до Ринку- головної площі міста і найбільшої в Європі ринкової площі, оточеної кам'яними будинками і палацами. У центрі площі - колишні торгові ряди Сукенніце, що злилися в одну будівлю ( на її верхньому поверсі розміщується картинна галерея Національного музею Кракова), а на південно-східному куті Міської вулиці - костел Св. Войцеха, в якому зараз розміщується експозиція Археологічного музею.

На ринку також височіє костел Св. Варвари, башта міської Ратуші, де тепер розташувалася філія міського історичного музею і театр в підвалі. А також готичний Маріацький костел (костел Діви Марії), відомий на всю країну виконаним з липового дерева вівтарем роботи Віта Ствоша, який вважається найціннішим готичним вівтарем у Європі.

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Відгуків (0)

HOTEL Monika**

(Код: )
Ознака: Готелі
Відгуків (0)

Hotel Centrum****

(Код: )
Ознака: Готелі
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Ви тут: HomeПольщаКраків