Хайдусобосло

Місто Хайдусобосло розташоване в 202 кмвід Будапешта в східній частині країни і в140 км від українсько-угорської межі в Чопі. Із-за високої ефективності своїх лікувальних вод він користується славою "мекки ревматиків, раю для відпочивальників".

Під керівництвом геолога Ференца (його бюст встановлений в парку купальні) на околиці міста проводилися роботи по пошуку природного газу.Під час буріння однієї зі свердловин з неї з неймовірною силою вирвалося назовні "гаряче золото" - коричнева лікувальна вода із специфічним запахом, що має унікальний склад : гідрокарбонатні солі, йод, бром, фтор, залізо, магній і більше 20 інших розчини мінеральних речовин, у тому числі і бітум, який разом з йодом надає темно-коричневий колір водам Хайдусобосло. Вода і бруд також містять естроген. Зрозуміло, лікувальні властивості цієї води проявилися пізніше, коли жінки, що регулярно стирали одяг в канавах і ямах, де стікала гаряча вода, звернули увагу на те, що болі, що мучили їх упродовж багатьох років, в суглобах стали стихати. Воду стали вивчати бальнеологи, хіміки, лікарі, внаслідок чого почався розвиток відомого в усій Європі курорту.

  Курорт Хайдусобосло відрізняє дуже сприятливий для відпочиваючих мікроклімат, повітря насичене парами йоду і солі, що пояснюється наявністю того, що розкинувся на площі більше 5 гектарів озера. Курортний пляжний комплекс складається з 19 критих і відкритих басейнів, тут знаходиться перший в Угорщині розважальний водний центр - Аквапарк. Привабливість Хайдусобосло підвищує той факт, що в декількох кілометрах від міста розкинувся знаменитий Хортобадський степ(Порожня), один з найважливіших туристичних пам'яток Угорщини. Також неподалік знаходиться місто Дебрецен, що є культурним центром регіону.

Hotel «Délibáb»****

Hotel «Délibáb»****

...Побувавши тут, Ви ніколи не забудете природне диво Хайдусобосло - цілющі властивості його термальної води! Ми пропонуємо Вам відпочити в Готель «Délibáb»**** у Хайдусобосло, столиці термальних курортних міст Угорщини! Готель «Délibáb»**** знаходиться в самому серці . Хайдусобосло,

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Відгуків (0)

Hungarospa Thermal

(Код: )
Готель Hungarospa Thermal з власними лікувальними ваннами розміщений у тихому районі містечка Хайдусобосло, поруч з одним із найбільших у Європі водолікувальним комплексом, де облаштовано 13 відкритих басейнів.
Ознака: Готелі
Відгуків (0)

Hotel Béke

(Код: )
Бажаючих відпочити та оздоровитися чекають 204 комфортабельних та оновлених номерів. Всі види номерів (крім 2-х) мають балкон.
Ознака: Готелі
Ви тут: HomeУгорщинаХайдусобосло