Керала

Керала- штат на півдні Індії. Довга берегова лінія( 590 км) , велика кількість прісних вод, кокосові пальми, мальовничі пейзажі і чудові пляжі -  саме цим Керала приваблює і закохує у себе.  Крім того, Керала – один з найбільш соціально розвинених індійських штатів, зі стовідсотковим рівнем грамотності населення, найнижчою дитячою смертністю і найдовшою тривалістю життя.  Журнал National Geografic Traveller вніс цей штат до свого списку «райських куточків світу» та назвав Кералу одним з «50 місць, які варто відвідати». А ще це гайчистіший штат Індії. Більшу частину території штату займають заповідники, в яких можу спостерігати за тваринами у їх природних умовах проживання. Саме в цьому унікальному місці щародилася і розвивалася «наука життя»- Аюрведа. Більшість готелів цього штату пропонують відпочинок, суміщений з оздоровчими програмами.

Клімат в Кералі тропічний, м'який  і дуже рівний. Дощі тут можливі протягом усього року, але на відміну від тривалих злив центральних штатів Індії, вони нетривалі і приносять з собою свіжість, повітря наповнюється ароматами. Найкращий час для відпочинку в Кералі- з грудня по квітень, хоча для того, щоб вповні відчути цілющий вплив аюрведичних процедур найліпше приїжджати сюди влітку або восени- у найспокійніший період.

Всі пляжі Керали- загальні і безкоштовні, зазвичай невеликі. На деяких ділянках море буває неспокійним- купання там може бути небезпечним. Проте біля багатьох курортів є лагуни, на дальньому березі якої- чистий, спокійний і красивий пляж. Туристів возять туди на човнах.

В Кералі варто відвідати форт Кочин- дивовижне древнє місто, в якому змішалася велика кількість культур і стилів. Кочин є центром риболовлі, оскільки розташований в гирлі річки. Неподалік знаходиться церква Святого Франциска- перша церква, побудова португальцями в Індії. На Новий рік на пляжі відбувається карнавал і ярмарка, тут ви можете придбати свіжо виловлені і щойно приготовані «дари моря». В Форті Кочин досі можна побачити китайські риболовні сітки- спадок древніх гостей цього узбережжя, китайців. За легендами, вперше сітки було встановлено у XIV столітті. Виготовлені вони з тикового дерева і бамбукових жердин, працюють за принципом балансиру.  Найкраще милуватися ними з площі Васко да Гами. Саме у вже згаданій церкві  Святого Франциска було поховано Васко да Гаму, та згодом, через 14 років після смерті, його останки будо перевезено до Португалії.

Не можна обділити своєю увагою Муннар- тут на висоті 1600 м над рівнем моря відкриваються просто неймовірні краєвиди на чайні плантації, мальовничі поселення, лісові масиви та безкраї поля.  Серед екзотичних рослин і трав можна побачити квітку Нілакураджи, який всього раз на 20 років забарвлює поля в яскраво-блакитний колір.

Ви тут: HomeІндіяКерала