Карлові Вари

 Карлові Вари, він же Карлсбад, він же найбільший і він же найпопулярніший чеський курорт всесвітньо відомий вже кілька століть завдяки своїм 14 джерелам (яких насправді 13, чотирнадцятим ж, жартуючи, називають місцевий міцний лікер «Бехеровка»). Свого часу тут лікувалися Петро I, Бах, Паганіні, Бетховен, Маркс, Тургенєв та інші не менш відомі особистості.

Основний природний лікувальний фактор Карлових Вар- термальні вуглекислі сульфатні натрієві, гідрокарбонатні натрієві, що містять сполуки кальцію, калію, магнію, заліза, літію, брому та інші речовини, джерела . Мінералізація до 7 г/л. За хімічним складом води всіх джерел приблизно однакові і розрізняються головним чином вмістом двоокису вуглецю (від 0,37 до 0,75 г/л ) і температурою.

Мінеральні води Карлових Вар використовуються головним чином для питного лікування, воду Мірошницького джерела розливають в пляшки, а вода джерела Вржидло є основою для всіх бальнеотерапевтичних процедур на курорті ( вуглекислі , кисневі , радонові , перлинні та інші ванни, купання в басейнах, промивання кишечника, зрошення, полоскання та інше). Крім того , з мінеральних вод шляхом випарювання отримують натуральну карловарску сіль, в якій міститься 18 % хлориду натрію, 36 % бікарбонату натрію, 44 % сульфату натрію, близько 2 % сульфату калію, а також невеликі кількості солей кальцію, магнію, заліза, літію, фтору, брому та ін.

На курорті здійснюється лікування хворих із захворюваннями шлунка та кишківника, печінки і жовчовивідних шляхів, а також з порушеннями обміну речовин (цукровий діабет, ожиріння та інші). Функціонує курортна поліклініка, бальнеолікарні, питтєва галерея, бювети окремих джерел, численні готелі, пансіонати і санаторії. У лікувальних установах широко застосовують лікувальну фізкультуру, різні види масажу, електро-і світлолікування, теплолікування (у тому числі грязьові ванни і аплікації ). Для дозованих прогулянок мається терренкур - понад 100 км доріжок , які проходять по найбільш мальовничих місцях Карлових Вар.

У справжню курортну атмосферу Ви поринете під час приємних прогулянок історичним центром міста, який химерно обіймає вигини річки Тепла. Налийте в кухлик води з місцевих лікувальних джерел і пройдіться в тіні елегантних колонад , таких як «Мірошницька» або «Ринкова ». Зверніть увагу на величну будівлю Міського театру, «Імператорський санаторій » та храм святої Марії Магдалени. Недалеко від храму б'є з землі найгарячіше з карловарских джерел- «Vřídlo». Будьте уважними- температура води тут сягає неймовірних 72 °C! Своє перебування в цьому казковому місті ви можете урізноманітнити екскурсією на один з оглядових майданчиків. На фунікулері ви зручно доберетеся, наприклад, до майданчика «Діана», звідки , як на долоні, видно все місто!

Найкращими сувенірами, привезеними з Карлових Вар, стануть вироби всесвітньо відомого скляного заводу «Мозер», карловарська порцеляна «Тхун» і чудовий міцний лікер на травах «Бехеровка». Варто спробувати також  і курортні вафлі з різними начинками.

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Відгуків (0)

Villa Charlotte****

(Код: )
Ознака: Готелі
Ви тут: HomeЧехіяКарлові Вари