Канілло

Канілло ( Canillo ) - це північно -східний регіон Андорри. Адміністративним центром є однойменний містечко. Всього на території пароккіі знаходиться 14 населених пунктів , в яких проживає всього 4,6 тисячі осіб.

Погода в Канілло більшу частину року сонячна. У найхолодніші місяці з грудня по лютий температура вдень рідко опускається нижче нуля. А в літні місяці досягає +14 - +17 С.

Визначною пам'яткою адміністративного центру Канілло є Palau de Gel - льодовий палац .

Канілло - містечко, розміщене за 5 км від гірськолижної станції Солдеу. Безкоштовний "лижний автобус" за 5 хв довезе до одного з витягів. Головною визначною пам'яткою міста є льодовий палац Палау де Гел з басейном, критою ковзанкою, тренажерним залом, сауною, залом ігрових автоматів, рестораном і кафе.

Всі траси розташувалися між двома вершинами : Солада де ліс Соланеллес , висотою 2458 метрів, і Пік -де- ла- Портелло , висотою 2465 метрів. Загальна довжина всіх трас досягає 90 кілометрів. Найвища точка , з якої можна зробити спуск , знаходиться на висоті 2580 метрів - це Тосса де ла Лосада .

Паррокія Канілло дає можливість насолодитися по справжньому гірським відпочинком. Гірськолижні бази і в Сольдеу і в Ель території розбиті високо над самими селищами . З майданчиків над Тосса де ла Лосади і Ескорчадой відкриваються прекрасні види . Для відпочиваючих створені всі зручності. Тут є не тільки висококласні готелі , ресторани , кафе, спортзали і сервіси , але навіть снігові дитячі садки і ясла .

Канілло орієнтований на сімейний відпочинок , але тут також відпочиває багато молоді 20-35 років. Саме ця паррокія особливо улюблена сім'ями з Ірландії та Англії. У Сольдеу працює лижна школа , в якій багато англомовних інструкторів.Заклад має нагороду за високу якість навчання . Працює також сноубордична школа і окрема сноубордична траса.

У Канілло функціонує 32 підйомника , з них 2 дитячих , 2 кабінних , 12 крісельних та 16 бугельних . Максимальна висота , на яку піднімаються підйомники - 2250 метрів, чого цілком достатньо , щоб розглянути навколишні гори і села .

Крім гірськолижного відпочинку, в Канілло можна проїхатися на оленячої упряжці або зайнятися фігурним катанням .У літній період сюди приїжджають любителі трекінгу та гольфу , а також пішохідних прогулянок.

Ви тут: HomeАндорраКанілло