КАНАДА

Канада — країна, що займає північну частину Північної Америки та майже половину площі континенту, простягаючись від Атлантичного океану на сході до Тихого океану на заході. Це друга за площею країна світу, що поступається лише Російській федерації. Канада межує зі Сполученими Штатами Америки на півдні та північному-заході та має морські кордони з Францією і Ґренландією.

  У більшій частині території Канади - помірний клімат, досить м'який, на півночі - субарктичний. Середні температури січня коливаються від -35 ° C на півночі країни до +4 ° C на півдні Тихоокеанського узбережжя. Июля - від +21 ° C на півдні і від -4 до +4 ° C на островах Канадського Арктичного архіпелагу.

   У Канаді немає єдиної класифікації готелів, а приблизний рівень готелю позначається буквами. Так, наприклад, T (Tourist Class) - економічні і бюджетні готелі та мотелі, F (First Class) - звичайні «трехзвезднікі», S (Superior) - середні готелі чотирьох зірок, і D (Deluxe) - заслужені п'ять зірочок.

   На кожному кроці - ресторанчики і кафе на будь-який смак. Самі канадці поважають страви з м'яса і риби - стейки, біфштекси, ростбіфи, лангети. Перші страви - супи-пюре з овочів, цвітної капусти, гарбуза і томатів, а також всілякі бульйони з грінками.

  Улюблений напій канадців - пиво, особливо популярні сорти «Лабатт» і «Молсон».

   Пам'ятки Канади - це в першу чергу дивовижної краси природа, далі - архітектурні пам'ятники, в основному, сучасні, і нарешті - культури аборигенних племен.

   Відпочиваючі на схилах Тремблан можна відправитися на екскурсію в Монреаль, Квебек, Торонто або Оттаву. І, зрозуміло, на Ніагарський водоспад. Тим же, хто катається на лижах в провінції Британська Колумбія, варто з'їздити в Ванкувер, Річмонд і Стівестон.

 

 

 

 

 

Ви тут: HomeКАНАДА