КАМБОДЖА

Королівство Камбоджа — держава Південно-Східної Азії, що межує на  півночі і північному заході із Таїландом, на півночі з Лаосом, на сході і південному сході з В'єтнамом та омивається на південному сході Південнокитайським морем; територія 181035 кв. км; столиця Пномпень.

  За даними на 2010 рік населення країни становить 14 138 255 осіб,

     Клімат  тропічний мусонний, жаркий і вологий. Чітко виділяються два сезони: жаркий і вологе літо (з травня по жовтень-листопад) і суха зима (з листопада-грудня по березень-квітень). Середня температура влітку +26 ... + 32 ° C, взимку +22 ... + 26 ° C. У літній період, при дуже високій вологості, температура повітря може досягати +35 ... + 42 ° C.

   Сезон дощів починається в травні-червні і триває до вересня. Найбільш дощові місяці - липень, серпень і вересень. Втім, камбоджійські дощі - це не затяжна мряка, а завжди короткі зливи.

   Тут є  готелі різних категорій. Сервіс на хорошому рівні, «зірковість» відповідає заявленій. У готелях 3 часто не буває басейну. Але номери обладнані всім необхідним - кондиціонер, телевізор, міні-бар, халат і тапочки, безкоштовний Wi-Fi.

  Основа місцевої кухні - рис, риба і м'ясо, зелень і овочі, а на півдні країни - морепродукти. З цих компонентів готується величезна кількість різноманітних страв, серед яких особливо багато супів.

   Місцеві супи дуже схожі на тайські, але не такі гострі. На друге часто подають рисові макарони в кокосовому соусі і яловичину із зеленим чилі. Особливою популярністю користується запечена річкова риба в листі латуку або шпинату, занурена в пряний соус.

    «Фірмові» безалкогольні напої кхмерів - «самронг» (настій насіння однойменного дерева), сік цукрового очерету, сік пальмового дерева «тектнот» або кокосове молоко.

     Ангкор -столиця стародавньої кхмерської держави, найвідоміший пам'ятник стародавньої культури країни. Залишки Ангкора займають площу близько 200 кв. км, всього тут збереглося близько сотні палаців і храмів.

   Сіамріап - «ворота» до храмів Ангкора. Всього два десятиліття тому він був невеликим, тихим і спокійним містечком. Однак після «третього відкриття Ангкору» сюди стало приїжджати безліч любителів древньої історії і паломників, які прагнуть до тутешніх буддійських святинь.

  Пномпень - столиця королівства Камбоджа. Колись це було одне з найкрасивіших міст у французькій колоніальної Азії, але в результаті численних воєн багато було зруйновано, і після відновлення Пномпень перетворився на великий мегаполіс з сучасними будівлями.

  Сіануквіль - найбільший морський курорт Камбоджі

  Основна визначна пам'ятка Західної Камбоджі - найбільше в країні озеро Тонлесап ( «Велике озеро»).

   

Ви тут: HomeКАМБОДЖА