ІНДОНЕЗІЯ

Індонезія — країна в Океанії та Південно-Східній Азії. Населення, за офіційними даними на червень 2015 року, становить більше 237 500 000 осіб), територія — 1 919 440 км², згідно з цими двома показниками є найбільшою країною регіону. Займає четверте місце у світі за кількістю населення та п'ятнадцяте за територією.

   Столиця — Джакарта. Державна мова — індонезійська.

Розташована на островах Малайського архіпелагу та західної частини острова Нова Гвінея. Омивається водами Тихого та Індійського океанів. Є найбільшою острівною державою у світі. Значна частина островів відноситься до Зондських, які в свою чергу поділяються на Великі Зондські та Малі Зондські острови. Має сухопутний кордон з Малайзією (на острові Калімантан), Папуа Новою Гвінеєю (на острові Нова Гвінея) та Східним Тимором (на острові Тимор).

   Відрізняється значним етнокультурним розмаїттям. Велика частина віруючих (близько 88 % населення) сповідує іслам, що робить Індонезію країною з найбільшим мусульманським населенням у світі.

   В Індонезії Ви можете спостерігати унікальне поєднання ультрасучасних скляних хмарочосів і хатин аборигенів. Це країна, повна фарб і контрастів. Основна визначна пам'ятка островів - це їх природа. Це і тропічні ліси, і дивовижна флора і фауна, і блакитні лагуни, і величні вулкани. Щоб туристи змогли насолодитися величчю і красою природи, її шматочки зберегли в національних парках і заповідниках. Варто відвідати лісовий масив Дана-Братан, де можна побачити все різноманіття тваринного і рослинного світу Індонезії, дивовижний Парк метеликів з сотнями видів цих комах, заповідник Балі-Барат, Парк Слонів і Парк Птахів.

   Любителі підводного світу також спрямовуються в Індонезію. Розмаїття тропічних риб, коралів і інших морських мешканців і рослин можна побачити біля берегів островів Гілі-Тепеконг, Нуса Пеніда, Менджаган, Нуса-Лембоганг та інших.

Мабуть, найяскравіша природна пам'ятка Індонезії - це озера на острові Флорес. Вони розташовані в кратері згаслого вулкана і вражають своїми кольорами. Два з них пофарбовані в різні кольори зеленого, вони носять поетичні назви - Озеро юнаків і дівчат і Озеро зачарованих людей. Але самий загадковий вигляд має третє озеро, його вода має зловісний чорно-червоний колір. Щорічно сюди приїжджають тисячі туристів, щоб оглянути ці дивовижні озера.

   Якщо Ви вибрали відпочинок в Індонезії, то готуйтеся до того, що цілком можете потрапити на один з барвистих фестивалів. Завдяки змішанню національностей, рас, релігій і культур на островах діє безліч свят, фестивалів і карнавалів. Тут можна побачити стародавні ритуали під час Свята мовчання, Ньепі або весняного свята. На островах Флорес, Ларантука, Сумба і Сулавесі нерідко проходять театралізовані вистави і паради. На Балі варто подивитися на вуличну ярмарок у серпні, червневу ярмарок в Джакарті і Міжнародне культурне подання в травні. З травня по вересень на Яві проводиться показ традиційного Балету Рамаяни.

Ви тут: HomeІНДОНЕЗІЯ