Весілля в Індії

Виявляється , це дуже легко : провести весілля своєї мрії на узбережжі , з романтичною церемонією біля моря , ідеальним заходом сонця, пальмами і ароматними екзотичними квітами і Індія для цього - прекрасний варіант. Південь Індії просто створений для красивої церемонії з близькими гостями , яка потім може стати початком для незабутнього медового місяця.

Весільна церемонія в Індії завжди пишна й урочиста . Жодне весілля в Індії не обходиться без величезної кількості квітів , справжніх індійських пісень і танців. Однією з особливостей весілля в Індії є відсутність звичного для нас святкового столу. Проте його цілком можна замінити чудовим вечором на березі океану і святковими танцями довкола вогнища . Відмінним вибором меню для такої події будуть щойно виловлені дари моря , які коштують  тут зовсім недорого , проте є екзотикою для більшості іноземців.

Після весільної церемонії молодята можуть одразу вирушати у весільну подорож , тим більше , що можливостей для цього більш, ніж достатньо. Ви не нудьгуватимете ні в Делі , ні в Мумбаї , ні в Гоа чи під час подорожі в джунглі і в передгір'я Гімалаїв.

Ми можемо запропонувати Вам два підходи до організації весіння в Гоа- Ваше весілля може бути проведене у більш звичному для нас європейському стилі чи, навпаки, у більш яскравому і екзотичному індійському стилі. 

Весільна церемонія в Гоа у європейському стилі

Весільна церемонія в Гоа у європейському стилі

На безлюдному пляжі в білому наметі, прикрашеному квітами, або у фешенебельному готелі ... з живою музикою або під шум припливу ... раннім сонячним ранком або на заході сонця. Галаслива компанія близьких і друзів або романтичний вечір удвох. Вибирайте самі. А ми подбаємо про те, щоб цей день запам'ятався Вам назавжди.

Весільна церемонія в Гоа у індійському стилі

Весільна церемонія в Гоа у індійському стилі

Вас чекає екзотична церемонія , яка розпочнеться з нанесення хною малюнків на руки нареченої. Потім наречену одягають у традиційне весільне сарі червоного кольору з безліччю прикрас , а нареченого в святкову курту і головний убір . Весілля проводиться індійським священиком на пляжі в прикрашеному наметі ( Mandap ) . Молодята повинні пройти весільну церемонію , дотримуючись всіх місцевих традиції- Ви обійдете навколо багаття сім разів , даючи обіцянки любові один одному. Весільний координатор - асистент посвятить Вас в деталі і тонкощі усіх традиції . Ви відчуєте себе справжніми індійськими молодятами. Що може бути романтичніше ?

Ви тут: HomeІндіяВесілля в Індії