Індія

Потік туристів до Індії зростає з кожним роком. І це не дивно, адже багатьох вабить не тільки райська природа, а й численні пам'ятники культури. Залишитися байдужим до цієї країні неможливо!

Індія - казкова країна махараджів і заклинателів змій , одна з найдавніших цивілізацій світу , яка просто не може не приковувати до себе увагу. Багаті природні умови і м'який клімат , тигри і слони , непрохідні джунглі і величні Гімалаї , таємничий Тибет і священна річка Ганг , найрізноманітніші прянощі і спеції , незвичайні пісні і танці , унікальна архітектура і безліч храмів , численні пам'ятники минулих століть і величезна кількість музеїв , десятки морських курортів , індійське кіно і багато-багато іншого - все це складає національну гордість цієї країни.

Справжня Індія почнеться для вас одразу, як тільки зійдете з літака-всіх своїх гостей ця дивовижна країна зустрічає теплим вітром і хвилюючим ароматом спецій і пахощів.

А далі буде ще краще!

Південний Гоа

Південний Гоа

Територію штату Гоа можна умовно розділити на дві частини-північну і південну. Кожна має свої неповторні особливості. Територія південного Гоа не така багатолюдна. Це місце більше підходить для спокійного відпочинку з сім'єю і дітьми. На узбережжі побудовано чотири-і п'ятизіркові готелі з доброю туристичною інфраструктурою.

Північний Гоа

Північний Гоа

Північний Гоа є більш тусовочним, ніж Південний Гоа.Тут можна зустріти цілком різних, і часом дуже неординарних людей з усіх куточків світу, і навіть познайомиться з колишніми хіпі, які до цих пір живуть в цих місцях.

Керала

Керала

Керала- штат на півдні Індії. Довга берегова лінія( 590 км) , велика кількість прісних вод, кокосові пальми, мальовничі пейзажі і чудові пляжі - саме цим Керала приваблює і закохує у себе. Крім того, Керала – один з найбільш соціально розвинених індійських штатів, зі стовідсотковим рівнем грамотності населення, найнижчою дитячою смертністю і найдовшою тривалістю життя.

Весілля в Індії

Весілля в Індії

Якщо Ви мрієте про незабутнью весільну церемонію в екзотичному місці, тоді весілля в Індії – це саме те, що Вам потрібно. Ми зможемо організувати для Вас весілля в Гоа на пляжі, весільне торжество в палаці махараджів в Раджастані, весілля в королівськіому човні посеред красивого озера в Удайпурі, церемонію в палаці в Джайпурі. Все залежить тільки від ваших побажань і можливостей!

ТУР Загадкова Індія

ТУР Загадкова Індія

Ви відвідаєте найпопулярніші туристичні місця в Індії- Делі, Агра і Джайпур. Саме тут- витоки історії та епічної слави. Обравши цей тур, Ви отримаєте унікальну можливість відвідати легендарні Тадж Махал, Палац Вітрів в Джайпурі, прогулятися вуличками Старого Делі і , звичайно ж, помилуватися унікальними храмами в Каджурахо . Їх заслужено визнано одним з найбільших шедеврів світової скульптури та архітектури і внесено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Ці храми - найбільша галерея еротичних скульптур під відкритим небом.

ТУР Золотий трикутник Індії

ТУР Золотий трикутник Індії

Багаті традиції , мистецтво і культура , історія і сучасність , розкішні палаци і фортеці - все це в турі ЗОЛОТИЙ ТРИКУТНИК ІНДІЇ Індії. Делі , Агра і Джайпур - три найдивовижніші міста Індії, відвідавши їх , туристи поринуть в пишноту часів Монгольського правління і по-справжньому познайомляться з барвистою і яскравою Індією! Даний маршрут розраховано всього на 6 днів, тому його сміливо можна комбінувати з іншими популярними турами по Індії ( в Гімалаї , Кералу , Гоа та іншими), а також з поїздками до Непалу та Шрі-Ланки. Найкращий час для подорожі за запропонованим маршрутом- з жовтня по травень.

ТУР в Кералу

ТУР в Кералу

Керала заворожує мандрівника з перших же хвилин: безкрайній океан, білі піщані пляжі, тропічні зарослі, яскраво зелені рисові поля, берегова лінія помережена десятками річок і каналів. Неймовірно красива природа поєднуються з християнськими храмами, що залишилися у спадок місцевим жителям від колонізаторів- португальців. Обравши цей тур, Ви отримаєте можливість відвідати Заповідник Періяр, де живуть тигри, ведмеді і багато видів птахів, побуваєте на театралізованій танцювальній виставі- катхакалі, здійсните захоплюючу подорож по затонах Керали на хаузботі (плавучому будинку), насолодитеся пляжним відпочинком на березі моря.

Ви тут: HomeІндія