ГРУЗІЯ

Країна неймовірної краси, свободи, дружності та надзвичайної щирості – все це Грузія, неперевершена перлина Закавказзя. ЇЇ неможливо забути, важко розлюбити та дуже легко зберегти в своєму серці.

   Вона мов магніт притягує своїми контрастними краєвидами, надзвичайно багатою природою, шикарною традиційною кухнею та безмірною гостинністю.

     Тут можна годинами  слухати місцеві легенди, які перехоплюють подих.

Одна з них стверджує, що коли Бог розподіляв між народами землі, грузини були зайняті гулянням із нагоди створення світу. Піднявши тости, вони все ж прийшли. Але з'ясувалося, що вони запізнилися. Тоді грузини сказали: "Вибач, дорогий, запізнилися: ми пили за твоє здоров'я". Бог подумав і сказав: "Приберіг я тут для себе шматочок землі, але за вашу безпосередність і прямоту віддаю його вам! Пам'ятайте, що земля дуже красива й незрівнянна ні з чим, і люди в усі віки захоплюватимуться й милуватимуться нею". Сталося так, як сказав Всевишній. Ось уже багато століть усі схиляються перед красою маленької, але гордої країни.

     Грузія – це чи ненайідеальніший варіант для відпочинку, переплітання різних типів клімату, прехідний від субтропічного до помірного. створює атмосферу чогось нового та незвичного для більшості країн.

       У західних районах, біля Чорного моря, літо — вологе і тепле, клімат субтропічний. У східних районах Грузії клімат формується під впливом континентальної повітряної маси. На рівнинах літо більш тривале і жарке. Погода в горах швидко міняється. Раптові похолодання супроводжуються сильними снігопадами, зливами, градом і фенами (сильними вітрами, що дують з гір в долини).

       Неймовірна краса Грузії зумовлена приналежністю Грузії до рухомого альпійського поясу земної кори, яка  зумовила на невеликій площі різку зміну інтенсивних  височин та низин. Цими рухами створено контрастний рельєф країни і зрештою її різноманітні ландшафти з безліччю типів клімату, гідрології, режиму, ґрунтового покриву, рослинності і тваринного світу.

        Цю країну неодмінно потрібно вивчати, відвідувати та любити … Вона надзвичайно близька і рідна кожному українцю, адже так само зазнала маштабних розрушень  під час війни у 2008 році. Проте  вона з гордістю та новими силами та планами вийшла на міжнародну туристичну арену і зараз може пишатися чудовою інфраструктурою та позитивним розвитком, котрі приваблюють туристів з усіх-усюд.

       Столицею та найбільшим містом є – Батумі.

       Офіційна мова – грузинська

       Державний устрій - Президентська республіка

       Населення - 3 729 500.

       Валюта – ларі

       Лікувальні та бальнеологічні курорти - Боржомі, Ахтала, Саирме, Цхалтубо, Шові.

      Гірськолижні курорти - Гудаурі, Бакуріані.

Грузія розташована на південно-східному узбережжі Чорного моря, більша частина якої розташована на Південному Кавказі, а менша — на Північному Кавказі. Має спільні кордони з такими країнами: на півночі — Росія, зі сходу — Азербайджан, з півдня — Вірменія, на південному заході —Туреччина.

    Столиця і найбільше місто — Тбілісі. Грузія займає територію 69,700 кв. км (26 911 квадратних миль), а її населення складає майже 4 млн чоловік. Грузія є унітарною, напівпрезидентською республікою, з урядом, обраним за принципом представницької демократії.

    Грузія є членом Ради Європи й Організації за демократію та економічний розвиток. Вона містить у собі два регіони, Абхазію і Південну Осетію, які отримали обмежене міжнародне визнання після російсько-грузинської війни 2008 р. Грузія і більша частина міжнародного співтовариства розглядають ці регіони, як частину території суверенної Грузії, що перебувають під російською військовою окупацією.

      Грузія активно працює з багатьма міжнародними організаціями. У 1999 р. стала повноправним членом Ради Європи і СОТ). Вона тісно співпрацює з ООН та ОБСЄ, активно розвиває стосунки з НАТО.

       Тут неможливо заскучати, адже краса тут на кожному кроці, до того Грузія це країна, яка в прямому розумінні  відкрита для українців, адже це безвізова країна і вирушити до неї не складе зовсім ніяких серйозних проблем.

      Приїхавши сюди, Ви не зрозумієте чим саме Вас так приваблює Грузія: гостинністю та хорошими тостами, старовинними містечками, які охороняє ЮНЕСКО, теплим морем та високими горами чи простодушною атмосферою наповненою добротою та щирою гостинністю.

    Сюди приїжджають пити «Боржомі» і гуляти по  квітучому Батумі, ніжитися на чорноморських пляжах і вдихати вічну красу Кавказьких гір, в кінці кінців - просто жити по-грузинськи.

   Вирушаючи сюди потрібно і враховувати певні організаційні моменти.

    Наприклад,  згідно з інформацією на сайті Митної служби Грузії, в країну можна ввозити необмежену кількість іноземної валюти і обмежену суму національної - не більше 25 тис ларі  Конфіскації підлягають сигарети, якщо їх кількість перевищує 200 штук і алкоголь, якщо це більше 3 л вина або 10 л. пива.

    Відпочинок тут в одне задоволення, хороші курорти, чудові кліматичні умови, багата природа та гостинність змусять повернутись сюди ще раз!

       

           

   

 

     

            

 

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Ознака: Курорти
Ви тут: HomeГРУЗІЯ