Грац

Місто Грац (Graz), розташоване в південно-східній Австрії на території землі Штирія, є другим за величиною містом Австрії. Грац наповнений зеленню парків і звуками бистровійної річки, а його архітектурний вигляд гармонійно доповнюють палаци в стилі Ренесансу та бароко впереміш з передовими сучасними конструкціями, які і надають йому особливий шарм і колорит.

 Тут є на що подивитися і чим зайнятися. Тут багато захованих внутрішніх двориків, будинків в стилі Ренесанс, південний настрій і багато любові. Головною визначною пам’яткою Граца є фортеця Шлоссберґ та Годинникова вежа, що знаходиться тут же. У місті багато музеїв, що задовольнять найрізноманітніші інтереси: Музей аеронавтики, Кримінологічний музей Ганса Гросса, Дитячий музей «Фріда і Фред» з унікальною енциклопедією іграшок, Музей сучасної фотографії, Арсенал з багатющою колекцією зброї, Галерея сучасного мистецтва та інші. Також варто відвідати замок Еггенберґ, Собор і Мавзолей, Глокеншпільплац (Площа дзвону), сільські ринки та міський парк. Прогулянки по Шпоргассе (один з найромантичніших провулків міста) і Закштрассе (рай антикварних товарів) подарують масу приємних моментів і відкриттів.

 Грац відомий своїми фестивалями, особливо щорічними фестивалями  в Граці можна відзначити Spring Festival (травень), Styriarte »(наприкінці червня), Serenata (липень), Jazzsommer Graz (липень-серпень). У червні Грац також зустрічає Steirischer Herbst, фестиваль сучасного мистецтва, що збирає щороку понад 50 тис. осіб.


Ви тут: HomeАвстріяГрац