Ордіно-Аркаліс

 Селища Ордіно і Аркаліс розташовані на північно - заході Андорри. Ордіно - Аркаліс - називають справжньою перлиною Андорри , дійсно велика кількість визначних пам'яток сконцентрованих в цьому містечку щорічно привертає велику кількість туристів. Романські церкви , старовинні особняки і кам'яні мостові в обрамленні величних гір , п'янке повітря здобули цього містечка славу найромантичнішого місця в Андоррі .

Це найвіддаленіший від центру країни лижний регіон , він знаходиться в 22 км від столиці Андорра- ла- Велла . Будівельники молодого , що відкрився в 1982 р. гірськолижного курорту намагалися у всьому слідувати сучасності: за їх задумом , нові будівлі і технічні споруди аніскільки не повинні впливати на красу і оригінальність ландшафту , а головне - на навколишнє середовище. Так , тутешні підйомники дозволяють оптимально використовувати гірські схили , а більшість готелів , установ і закладів , де можна проводити час aprеs - ski , розміщується у долині.

 Схили поблизу Ордіно - Аркаліс звернені на північний схід і північний захід, що забезпечує чудову якість снігу.

Ордіно - це відмінний регіон катання , який можна сміливо рекомендувати досвідченим гірськолижникам . Тут є прекрасні можливості для цілинників , це кращий курорт Андорри для сноубордистів ! Цей курорт не занадто добре відомий серед іноземців, що приїжджають покататися в піренейське князівство. Андоррівці ж переконані , що кращого катання в країні не знайти. Гострі піки , неймовірної краси гірські пейзажі, чисте гірське повітря , величезна різноманітність трас для гірськолижників з різним рівнем підготовки - все це основні переваги регіону Ордіно .

Характеристики зони катання Ордіно - Аркаліс

Перепад висот: 1940-2640 м

Загальна довжина трас :26 км, з них 13 км насипних трас.

Кількість трас - 25 , з них: зелених - 6 ,синіх - 6 ,червоних - 11 ,чорних - 2 .

Пропускна спроможність - 16 510 чол . / Год

Сезон катання : грудень - квітень.

Ви тут: HomeАндорраОрдіно-Аркаліс