КРАЇНА ВІЧНОЇ КРАСИ

Хіти: 538 | Рейтинг:

   Великий та стабільний центр світового туризму. Країна, яка посідає перше місце в світі за обсягами відвідувань. Сюди приїжджають з усього світу. Тут народжувались найвидатніші митці світу, тут рай для всіх хто любить справжню красу та вміє нею насолоджуватись, тут батьківщина моди та кіно.

   Живопис, архітектура та література цієї крани може сміливо називати себе лідером, тут найбільша кількість замків в світі, всього їх налічується майже п’ять тисяч, а музеї вражають своєю унікальністю, до прикладу в Провансі знаходиться музей штопорів, який  є єдиним на цілий світ, а Лувр, який знаходиться в Парижі – найбільший музей світу.

   Коли ми чуємо розмову про Францію, то найпершою в нашій уяві постає велика Ейфелева вежа, без якої Франція була б не Францією.

Та мало хто знає, що названа вежа на честь її конструктора - Густава Ейфеля, а сам творець називав її просто « 300-метрова вежа».  Сьогодні вона збирає біля себе майже сім мільйонів туристів, завдяки чому стала найвідвідуванішою пам’яткою світу, проте доля вежі не передбачала їй такого успіху, адже будувалась вона лише як тимчасова споруда, але на щастя, вона стала символом, який означає багатство і незалежність країни і збирає біля себе мільйони своїх прихильників.

      В Франції на кожному кроці вирує справжнє життя. Тут повсюди розміщенні затишні кафе, найрізноманітніші ресторани і готелі на будь-який рівень і смак.

   У Франції активно переплітаються найрізноманітніші види відпочинку, сюди можуть їхати практично всі… Адже тут є на що подивитись людям в яких можуть буди абсолютно різні смаки.

   Природа Франції вражає, її багатство проявляється в її горах, вулканах, доісторичних печерах, в національних парках, скелях Атлантики і бухтах Середземного моря.

    Франція це сучасний і провідний центр моди, саме тут створюють моду та проводять найосновніші покази мод.

     Якщо говорити про традиційну французьку кухню, то вона вважається найвишуканішою, а французькі кухарі створюють найкращі кулінарні традиції. До приготування їжі, вони ставляться надвіповідально, вибираючи продукти під ретельною пильністю, адже до столу в них подається найкраще, крім того французи свою кухню вважають видом мистецтва. Найпопулярнішими стравами є цибульний суп, белон, курча у вишні, рокфор, та шарлотка.

      Про вина Франції так само як і про вина Грузії можна писати книги.

Французи надзвичайно пишаються та вважають вино гордістю країни  та справжнім національним скарбом.

      На сьогодні Франція лідирує у виробництві найдорожчих вин.

Відпочинок у Франції буває різним, тут величезна кількість визначних місць, музеїв, пам’яток архітектури, сучасних торгових центрів, будинків мод, галерей – це ідеальне місце для екскурсійного відпочинку, тут є на що подивитись.

    У Франції розвинений і популярний пляжний відпочинок.

Лазурний Берег із своїми курортами Ніцца, Канни, Сан Тропе , та інші. є прикладом успішного і заможного відпочинку.

   Прекрасний середземноморський клімат, тепле море, готелі класу люкс з вишуканими меблями та чудовим сервісом роблять Лазурний Берег улюбленим місцем відпочинку вибагливих та успішних людей.

    Зимою Альпи так і кличуть прокататись на засніжений трасах Куршевеля чи Шамоні. Тут кататись можуть навіть маленькі діти, на курортах діють лижні школи та є величезна кількість лижних трас різноманітної складності..

  Про Францію і її красу можна говорити довго, але найефективніше – це на власні очі побачити і відчути її бездоганний смак!

 Саме тут здійснюються мрії, тут вічно панує кохання, тут лунає особлива музика та блукають особливі люди.

 

 

Відгук
Ви тут: HomeФРАНЦІЯКРАЇНА ВІЧНОЇ КРАСИ