ФІЛІППІНИ

 Республіка Філіппіни — острівна країна у Південно-Східній Азії. Площа — 300 тис. км², із них 1830 км² акваторії.

  Столиця — Маніла (на о. Лусон). Населення — 96 млн чол.

  Філіппіни адміністративно поділяються на 18 регіонів, які в свою чергу поділяються на 81 провінцію, 144 міста, 1490 муніципалітети та 42 029 баранґаї.

   Республіка Філіппіни займає більш ніж 7 тисяч тропічних островів у Південно-Східній Азії та має природні пляжі, багатий рослинний і тваринний світ та інші рекреаційні ресурси.

   Найбільш популярними регіонами пляжного відпочинку на Філіппінах є острів Боракай, узбережжя провінції Ла-Уніон, острови Себу і Мактан, Бохол і Панглао та інші.

   Філіппіни є популярним напрямком екотуризму. У багатьох регіонах, заповідниках і національних парках проводяться екологічні програми спостережень за птахами (бьордвочінг) і водними тваринами і так далі. Відомим напрямком екологічного туризму служить острів Палаван із регіоном Ель-Нідо і Підземною річкою Пуерто-Принсеса.

   Філіппіни — визнаний напрямок рекреаційного дайвінгу світового рівня. Частина популярних дайв-сайтів, наприклад, риф Туббатаха в морі Сулу, досяжні лише в ході дайв-сафарі з проживанням на борту, в багатьох регіонах практикується дейлі-дайвінг із місцевих човнів «банка». У філіппінських водах багато доступних при зануреннях місць корабельних аварій. Найбільш відомі регіони рік-дайвінгу: затока Корон (провінція Палаван) і Субик-Бей (острів Лусон).

    На Філіппінах популярні тури з сходженнями на гори і вулкани (Багіо, вулкан Тааль та інші), кайтинг і парасейлинг (острів Боракай), серфінг (острів Сіаргао) та інші види активного та екстремального відпочинку.

   Шопінг — одна з цілей туристів на Філіппінах. Ціни на товари зіставні з цінами в Таїланді та Китаї. На Філіппінах знаходяться три зі списку найбільших торгових центрів у світі: SM Mall of Asia, SM Megamall, SM City North EDSA.

   Філіппіни є одним з головних в Азії напрямків медичного туризму. Популярність даного виду поїздок і передбачуваний потенціал розвитку медичного туризму на Філіппінах пояснюється низькою вартістю лікарських послуг при досить високій якості персоналу. Кампанія розвитку медичного туризму проводиться Департаментом туризму Філіппін з 1998 року.

    Філіппіни вважаються одним з основних світових напрямків для секс-турів

Ви тут: HomeФІЛІППІНИ