Енкамп

Слід зазначити , що курорт Енкамп - це ідеальне місце для відпочинку любителям зимових видів спорту. Примітно , що цей невеликий андоррський містечко є невід'ємною частиною однієї з найбільших в Європі гірськолижних зон під назвою Грандваліра . При цьому вартість проживання тут у порівнянні з іншими населеними пунктами країни трохи нижче. Та й до столиці недалеко з її численними розвагами у вечірній і нічний час доби.

Андорра Енкамп - це усвідомлений вибір численних іноземних лижників , які вибирають саме це містечко для проведення своєї відпустки . Всього лише за 25 хвилин на тутешньому гірськолижному підйомнику , іменованому , як Фунікамп , ви зможете піднятися на популярну гірськолижну зону катання Грау Рож- Пас де ла Каса , в свою чергу , об'єднану з районом Сольдеу . Щорічно сюди приїжджають десятки тисяч любителів катання на лижах , сноубордах , санках і просто прихильників активного та різноманітного відпочинку в будь-який час доби.

 Нинішнє князівство Андорра - це популярний туристичний напрям для тих , хто бажає відкривати для себе нові країни і знайомитися з новими людьми , їх культурою і багатовіковими традиціями. Переважно тут відпочивають громадяни прилеглих Іспанії та Франції , резиденти країн- учасниць Європейського Союзу , туристи зі Східної Європи та Північної Америки. Першокласний сервіс і розвинена туристична інфраструктура - гордість цієї карликової держави , затиснутого в мальовничих Пиренейских горах .

Ви тут: HomeАндорраЕнкамп