Тур вихідного дня «Сріблясте намисто Карпат»

Хіти: 190 | Рейтинг:

Тур вихідного дня «Сріблясте намисто Карпат»

Івано-Франківськ – Коломия-Шешори-Косів-Делятин-Яремче – Буковель Делятин –Івано-Франківськ

(2 дні/1 ніч)

Виїзд кожної суботи.

1 день:Smileвиїзд з Івано-Франківська (о 9:00 год.) -у Коломию ( оглядова екскурсія: міська ратуша, відвідання музеїв: "Писанка", "Гуцульщини", "музей історії міста Коломиї", та відвідання найдавнішої дерев'яної церкви Покуття,) -  Шешори (відвідання "Срібні водоспади", обід.)- Косів (оглядова екскурсія по місту з відвіданням  "Косівського музею народного побуту і мистецтва», закупи сувенірів)– Делятин (поселення в готель «Ворота Карпат» о 19:30, Гуцульська забава).

2 день :Smile виїзд (о 10:00 год.) – Яремче (огляд водоспаду, міні-зоопарку, парку «Карпати в мініатюрі», ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами) – Делятин – (вечеря у відпочинковому комплексі «Ворота Карпат», виселення з готелю) – Івано-Франківськ (повернення о 22:00 год.)

Детальний опис екскурсійних об'єктів:

Коломия- старовинне місто з австро-угорським мотивом забудови, місто коломийок, одне з найгарніших міст Галичини. Місто також відоме своїм- унікальним і єдиним у світі музей писанкового розпису.

Музей «Писанка» -архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця висотою 14 м та діаметром у 10 м. Це єдиний у світі музей писанкового розпису, що приваблює відвідувачів з усіх країн. Зараз музей володіє колекцією, що налічує понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції та Індії. Деякі експонати були виготовлені ще на межі ХІХ–ХХ ст.

Музей Гуцульщини - один із найстаріших і найвідоміших в Україні музей, колекція якого має понад 22 000 експонатів від періоду трипільської культури й по сьогодення. У 18-ти експозиційних залах представлені найрізноманітніші види народного мистецтва, якими здавна славиться цей край.

Особливо цікаві зразки різьби на дереві, якими прикрашали житлові і культові споруди, меблі, сільськогосподарські знаряддя, предмети побуту, музичні інструменти. Широко демонструються художні вироби з металу та рогу, виготовлені в різні часи майстрами Гуцульщини.

Музей історії міста Коломиї –представлені перші літописні згадки про місто, документи, речі з побуту городян, фотографії. Зібрані експонати дають можливість простежити всю різноманітну історію міста - це історія німецьких колоній в Коломиї; історія органів міського самоврядування; Коломия та Габсбурги; економіка і торгівля міста; освіту городян; історія єврейської громади і багато іншого. Всього діє 18 експозиційних залів. Музей займає будівлю колишнього повітового ради, де був відтворений інтер`єр 19-20 століття.
Деревяна церква Покуття в Коломиї-одна з найдосконаліших представниць гуцульської деревяної архітектури, крім того-одна з найстаріших серед них, який зберігся до нашого часу. Натурне обстеження головних архітектурно-конструктивних вузлів будівлі дає змогу віднести її будівництво на кінець XVIст. В народі церкву лагіднго назвали «печеричкою», грибочком. Подвіря храму з боку вулиці обгороджене, до нього веде гарна брама з дощок, зроблена в гуцульських традиціях.

Шешори-  мальовниче гуцульське село в Карпатах, розташоване вздовж берегів мальовничої гірської річки Пістиньки. Тут зберігся гуцульський музичний фольклор,  традиції, і чисельні ремесла, процвітають різьбярство, ткацтво та ліжникарство також відоме своїми «Сріблястими  водоспадами».

«Сріблясті водоспади» - головна визначна пам`ятка села  Шешори. Водоспади утворилися на річці Пістинька. До Шешорських водоспадів відносяться Великий і Малий Гук. Вони отримали таку назву завдяки кольору води, який утворюють бризки, коли стікають по камінню.
Малий Гук -висота падіння води тут становить близько 2 м. Якщо пройти 250 метрів вниз за течією річки, то можна натрапити на водоспад Великий Гук, тут   висота падіння вод досягає 5 м, а площа водоспаду складає 0,5 га. Недалеко від Срібних водоспадів б`є джерело цілющих мінеральних вод.

Косів- районний центр, розташоване на берегах річки Рибниці. Археологічні знахідки, зокрема кам'яних сокир та бронзових виробів, свідчать про те, що територія сучасного міста була заселена за часів неоліту й міді. Косів ще називають перлиною Гуцульщини та неофіційною столицею карпатських сувенірів. Сувенірний ринок, який працює лише по суботам (починаючи з трьох годин ночі), є чи не найбільшим в Україні

Косівський музей народного побуту і мистецтва -розташований в будинку, пам’ятці архітектури (ХІХ–ХХ ст.), який з самого початку належав єврейській громаді (т.з. ‘рабинів мур’). Колекція музею нараховує близько п’яти тисяч експонатів. У ній представлено одні з кращих збірок виробів з дерева, кераміки, шкіри та металу, гуцульського одягу та вишивки. Експозиція музею знайомить з народним декоративно-ужитковим мистецтвом ХІХ–ХХ ст. Привертають увагу речі господарсько-побутового призначення — черпаки, коновки, пасківники, кептарі та кожухи, тайстри, пояси-череси, свічники, глечики та миски, які відзначаються вишуканими формами, оригінальним декоруванням.

Яремче – колоритне гуцульське місто розташоване у долині річки Прут серед мальовничих гір. Тисячі туристів щороку приїжджають сюди, щоб помилуватися красою водоспаду пробій, заглянути на місцевий сувенірний ринок та оглянути й пообідати у музеї-ресторані «Гуцульщина».

Буковель – найбільший гірськолижний курорт України та один із найбільших у Європі. Тут ти зможеш піднятися канатно-крісельною дорогою на вершину Буковель, з якою відкривається неймовірна панорама Горган та Чорногірського хребта.

Організатор: ТОВ «Авен-Тур» (ліцензія на туроператорську діяльність № АГ 580642 від 21.10.2011р.)


Вартість туру: 810 грн./особа – для групи з 16 осіб;

760 грн./особа – для групи з 19 осіб;

730 грн./особа – для групи з 25 осіб;

670 грн./особа – для групи з 30 осіб;

565 грн./особа – для групи з 45 осіб;

685 грн./особа, для будь якої кількості осіб в складі збірної групи (подорож відбувається кожного тижня).

У вартість туру ВХОДИТЬ:

 •  Трансфер по маршруту,

 •   проживання в готелі «Ворота Карпат»

 •   супровід гіда-екскурсовода

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 •   вхідні квитки в туристичні об’єкти,

 •   особисті витрати,

 •   харчування,

 

Вартість вхідних квитків :

 •   вхідний квиток Музей «Писанка»-25 грн.

 •   вхідний квиток «Музей Гуцульщини»-40 грн.

 •  вхідний квиток » музей історії міста Коломиї»-30 грн.

 •   вхідний квиток «Косівський музей народного побуту і мистецтва»-20 грн.

 •  вхідний квиток «Яремчанський міні зоопарк»- 20 грн.

 •   вхідний квиток «Карпати в мініатюрі»-20 грн.

 •   підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.;

Проживання: відпочинковий комплекс «Ворота Карпат» (м. Делятин), комфортабельні 2-х, 3х-місні номери зі зручностями.


Харчування:

Сніданок в 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Аркан” с. на власний смак та вибір.

Вечеря в 1-й день: - відбувається у ресторані відпочинкового комплексу «Ворота Карпат» під час свята «Гуцульська забава». Вартість 150 грн.

Сніданок в 2-й день - відбувається у ресторані відпочинкового комплексу «Ворота Карпат». Вартість 65 грн.

Обід в 2-й день  – відбувається у Буковелі у закладах громадського харчування на власний смак та вибір.

Вечеря в 2-й день: - відбувається у ресторані відпочинкового комплексу «Ворота Карпат». Вартість 150 грн.


ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА:

Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:

 • страви гуцульської кухні;

 •   майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;

 •   гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;

  і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

 

Запис на тур за тел.: +38(099)7453717, +38(067)3446632, +38(0342)72-56-64,

або email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Туристична компанія-ТУРОПЕРАТОР не відповідає за погодні умови, а також за корки і ремонти на дорогах.

 

Компанія-ТУРОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг

 

 

 

 

 

 

Відгук
Ви тут: HomeЕкскурсії тури у КарпатиТур вихідного дня «Сріблясте намисто Карпат»