Тур вихідного дня «Морське око»

Хіти: 208 | Рейтинг:

 

Тур вихідного дня «Морське око»

Івано-Франківськ-Старуня-Пнів-Делятин-Яремче-Івано-Франківськ


Виїзд з Івано-Франківська (о 10:00 год.) - Старуня ( відвідання грязьового вулкану) - Пнів (огляд руїн Пнівського замку, відвідання Музею нафтопромислів Галичини) - Бухтівецький водоспад – Делятин (обід у відпочинковому комплексі «Ворота Карпат», Краєзнавчий музей, «Морське око») - Яремче (огляд водоспаду, міні-зоопарку, парку «Карпати в мініатюрі», ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами, вільний час) - Івано-Франківськ (о 19.00 год.)Грязьовий вулкан - геологічна пам’ятка природи, єдиний і унікальний не тільки у Карпатському регіоні  але й у світі. Який виник поряд з природним нафтово-озокеритовим озером у 1977 році, під час знаменитого землетрусу у Румунії. За перші сім років існування вулкана земля в цьому районі піднялася майже на метр. Коливання земної кори (на величезній території - від Атлантики до Іранського нагір’я) змушують вулкан активно викидати на поверхню землі суміш нафти, газу, мінеральних солей та важких металів. Але й у спокійному стані він продовжує загрозливо булькотіти. У щоденних «виділеннях» Старунського вулкану знаходять чи не половину з елементів таблиці Менделєєва. Топографічно вулкан, розташований всього у 200 метрах від південно-західної околиці села, має 8 постійних і 12 непостійних міні-кратерів.

Пнівський замок - одна з найміцніших твердинь Франківщини і в свій час одна з найстійкіших фортець України — Пнівський замок — споруджена у другій половині XVI ст. феодалами Куропатвами. Виконував роль важливого форт-посту в період польсько-турецьких війн XVIІ ст. В плані твердиня нагадувала неправильний п'ятикутник. Товщина кам'яних стін з цегловими завершеннями подекуди сягала 1,8 м. По кутах фортеці були розміщені п'ять сторожових веж з бійницями: в'їзна та кутові (кругла, півкругла, шестигранні). Вежі розташовані так, що частково виходять за лінію муру, — це давало більший оглядовий кут для оборонців фортеці. З боку в'їзної брами викопаний рів, що наповнювався водою; у природньому ярі з іншого боку протікав струмок. У XVIII ст. замок перейшов у власність Австрійської держави, його почали здавати в оренду і він поступово почав занепадати. Попри все Пнівський замок досі залишається цікавою фортифікаційною пам'яткою.

Слід відзначити, що під Пнівським замком існувала ціла система підземних ходів. Кажуть, один з них вів до вежі, що тепер розміщена на території парку у Надвірній. Менш вірогідна версія про те, що інший хід вів до Манявського скиту, що за 30 км від замку. Хоча ці ходи не збережені, однак закинуті підземні приміщення Пнівської фортеці існують дотепер.

Музей нафтопромислів Галичини- музей відкритий на території сучасного навчального комбінату «Надвірнанафтогаз», що випускає фахівців у сфері видобутку нафти, її переробки та вивчення нафтопродуктів. Ознайомлення з експозицією може описати тривалу історію створення нафтопромислу на цих землях. Виставка переповнена красномовними фотографіями, архівними документами, книгами і підручниками з теорії нафтовиробництва. Також галерея розпорядженні незвичайними макетами зі зменшеною в рази технікою бурових і переробних приладів. Весь інвентар наочно демонструє еволюцію техніки Галичини і розмах підприємств, що займаються нафтопродуктами. Особливої уваги стоять експонати під відкритим небом, розташовані у дворі музею. Тут представлені найцікавіші приклади видобувних вишок, зібрані в хронологічній послідовності від 1771 і до останніх десятиліть.

Бухтівецький водоспад –ще один красивий водоспад Українських Карпат, що знаходиться в гірському масиві Горгани. Розташувався він в с. Букове, що неподалік м. Надвірна, на лівій притоці р. Бистриця Надвірнянська, а саме — на р. Бухтівець. Висота Бухтівецького водоспаду складає близько 8 м, ширина — 1–2 м. Водоспад складається лише із одного каскаду.

Краєзнавчий музей- представлені експонати, які знайомлять із побутом, культурою та історією Прикарпаття. Музей знайомить відвідувачів із історією Делятина та околиць, з особливостями культури та побуту мешканців. Присутні в музеї унікальні експонати — стародавні ікони, картини та скульптури, давні знаряддя праці, національний одяг тощо. Окрема кімната в експозиції присвячена Маркові Черемшині.

Морське око»-це водойма серед гір, посередині якої розмістився плаваючий острів. Острівець мандрує від берега до берега, врешті-решт причалює до котрогось із них. Таку дивовижу пояснюють пластами солі у місцевих надрах. За формою водойма схожа на людське око, тому її так і назвали.

 

Яремче – колоритне гуцульське місто розташоване у долині річки Прут серед мальовничих гір. Тисячі туристів щороку приїжджають сюди, щоб помилуватися красою водоспаду пробій, заглянути на місцевий сувенірний ринок та оглянути й пообідати у музеї-ресторані «Гуцульщина».

Організатор: ТОВ «Авен-Тур» (ліцензія на туроператорську діяльність № АГ 580642 від 21.10.2011р.)

Вартість туру: 710 грн./особа – для групи з 16 осіб;

560 грн./особа – для групи з 19 осіб;

630 грн./особа – для групи з 25 осіб;

570 грн./особа – для групи з 30 осіб;

465 грн./особа – для групи з 45 осіб;

585 грн./особа, для будь якої кількості осіб в складі збірної групи (подорож відбувається кожного тижня).

Вартість вхідних квитків :

  •  вхідний квиток «Яремчанський міні зоопарк»- 20 грн.

  •   вхідний квиток «Карпати в мініатюрі»-20 грн.

 

У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • Трансфер по маршруту,

  •   супровід гіда-екскурсовода


У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

  •  вхідні квитки в туристичні об’єкти,

  •  особисті витрати,

  •   харчування

 

Запис на тур +38(099)7453717, +38(067)3446632        office@aven-tour.net

 

 

 

Відгук
Ви тут: HomeЕкскурсії тури у КарпатиТур вихідного дня «Морське око»