Карпатський трамвайчик

Хіти: 181 | Рейтинг:

Карпатський трамвай і центр спадщини Вигодської вузькоколійки”

План туру :

виїзд 08:00 – Вигода (Карпатський трамвай, обід, центр спадщини Вигодської вузькоколійки) – повернення о 18.00.

Карпатський трамвай.Подорож вузькоколійкою (ширина колії -750 мм) на маленькому лісоваму поїзді, що раніше вивозив деревину з гір. Підчас подорожі ми побачимо найбільшу  ріку краю -Свіча, болото Ширковець, Мізунський водоспад та  скуштуємо цілющої мінеральної води з джерела “Горянка”.

Центр спадщини Вигодської вузькоколійки-  тут ви зможити переглянути інтерактивну експозицію, що розповідає про місцеву природу  та лісову  екосистему Карпат. Також ви побачити фільм присвячений  темам : деревообробки , традиційні ремесла та історії вузькоколійки.

ВАРТІСТЬ туру: 320 грн./особа, для будь якої кількості осіб в складі збірної групи (виїзд кожної неділі).

У вартість туру ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі, вхідний квиток -Карпатський трамвай

У вартість туру не ВХОДИТЬ:- вхідний квиток у центр спадщини Вигодської вузькоколійки: дорослі – 100 грн.; діти (від 6 до 14 років) – 50 грн., діти до 6 років (без додаткового місця) – безкоштовно.

Харчування:  Пікніт під час стоянок Карпатського трамваю (20-30 хв.), або у місцевому кафе вартість: від 50 грн./особа.

Запис на тур:  +38(099)7453717, +38(067)3446632,  о Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
Відгук
Ви тут: HomeЕкскурсії тури у КарпатиКарпатський трамвайчик