Егерсалок

Егерсалок: угорське Помуккале

Селеще, що знаходиться за 6 км. від Егера, також уславила місцева вода та її «витвір» :вапняк, що вній міститься, поступово утворив білосніжні тераси, над якими здіймаються стовпи пар. Фантастичне видовище на тлі лісистих пагорбів!

 Температура води, що б'є з глибини в 410 метрів, складає в поверхні землі 65-68 °С.Термальна гідрокарбонатна сірчиста вода містить також натрій, кальцій, мета кремнієву кислоту і заслуговує на дуже високу оцінку. ВУона дуже ефективнв у посттравматичній реабілітації, лікуванні суглобів.

У південній частині поселення знаходяться печерні «квартири», видовбані в ріолітному туфи, характерним для даної місцевості. Хоча їх перестали використовувати як житло зовсім недавно, але ці «квартири» є зразком людської винахідливості, викликаною необхідністю створення даху над головою і пристосування до умов довкілля. Таке Ви навряд чи де бачили.

Винарі Егерсалока з їх вишуканими винами привітно зустрічають гостей в своїх чудових винних погрибах, що є багатометровими печерами, видовбаними в ріолітному туфи.

Ви тут: HomeУгорщинаЕгерсалок