Егер

Головне місто регіону –Егер, одне з найкрасивіших барокових міст Угорщини. Тут, крім відомих вин, таких як «егерська бичача кров» та «токайське асу», ви знайдете справжній скарб для тіла-цілющі води.

 Цілющу силу тутешніх джерел знають від Середньовіччя. Турки, що прийшли у  XVI столітті, оцінили місце води і продовжили розвиток купальної культури. В Егері й дотепер збереглася турецька лазня.Сьогодні в будівлі функціонує сучасний бальнеологічний центр. Лікувальна вода з температурою +31С поступає з-під каменів, що покривають дно басейнів. Головні лікувальні властивості води пояснюються наявністю в ній радону, що пояснює наявність бульбашок. Радон знижує запальні процеси, підвищує вироблення в організмі ендорфіну, поліпшуючого самопочуття.

 Термальна купальня Егера.  Басейни купальні поряд з турецькою лазнею живлять навколишні термальні джерела. Деякі басейни з лікувальною водою. У один з них поступає злегка радіоактивна вода температурою +28 С. У басейні № 1, побудованому в 1936 р., радонова лікувальна вода виходить на поверхню крізь шар природної гальки, що вистилає дно басейну. З джерела, розташованого біля кордонів Егера, в купальню поступає та, що містить сірку і кальцій гідрокарбонатна лікувальна вода температурою +47̊С.

Велику насолоду доставляє масажний басейн, де з шести труб з різною інтенсивністю виривається тепла вода – кожен може знайти для себе найбільш оптимальний варіант масажу. Басейни оточують рідкісні тропічні рослини, оскільки вологі випари ось води створюють в єгерському комплексі унікальний мікроклімат.

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Ви тут: HomeУгорщинаЕгер