«Незвіданий» Будапешт»

Хіти: 253 | Рейтинг:

1 день

16:00 - збір групи на ж/д вокзалі м. Івано-ФранкІвськ

16:30 – виїзд групи в Угорщину. Переїзд в Будапешт.

Можливість приєднатись до групи в Стрию, Ужгороді.

2 день

Раннє прибуття в Будапешт.

Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайської сторони, Пешта, та "найбільшої європейської річки" - Дунаю. Королівський палац, тераси Рибальського бастіону, огляд території Парламенту, Базиліка Святого Іштвана, площа Героїв, пам’ятник Тисячоліттю, Замок Вайдахуняд, монумент Аноннімусу, міський парк Варошлігет. Вільний час в Будапешті.

Пішохідна екскурсія «Незвіданий Будапешт» Звабливий і чарівний, такий різний і завжди неповторний, Будапешт приваблює безліч туристів в будь-який час року. У цьому місті кожен знайде щось до душі.

Під час екскурсії ми зможемо побачити дивовижну архітектуру одного з кварталів міста, пройтися по його містичним місцям, по таємним вуличках і побачити той самий «незвіданий» Будапешт. Ми побачимо дивовижні будівлі і історичні місця: Парламент, набережна бронзового взуття, Площа Свободи, Собор Св. Іштвана, пам’ятник Імре Надю, кафе Джерба, вул. Ваца, Площа Верешмарті, Синагога Дохань, Єврейський квартал. Пройшовшись по цьому маршруті Ви отримаєте незабутні емоції і враження, адже Ви матимете змогу поринути у передріздвяну казку, де зможете зігрітися справжнім глінтвейном. Все це формує унікальний образ цього величного міста, що нагадує великий музей, повний чудес і незвіданих таємниць.

Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій - Океанаріум (вх. .біл. 3000F ≈ 10 € дорослі, 2100F ≈ 7,5 € діти до 11.99 років), який знаходиться в торговому центрі "Кампона". У КАМПОНА знаходиться TESCO, де варто купити угорські «гастрономічні сувеніри»: вина, унікум, гусячу печінку, паприку.

Рекомендуємо відпочинок в термальних купальнях Сечені (вхідний квиток ≈ 17€). Угорщина – країна термальних джерел. Вже протягом тисячі років людство використовує термальні води. Незважаючи на те, що час від часу думки про роль термальних купалень у лікувальному процесі змінювались, їхнє важливе значення підтверджує той факт, що від римських часів і до наших днів вони функціонують і процвітають.

Поселення в готелі. Ночівля.

3 день

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мішкольц-Тапольце відвідання унікального не тільки в Угорщині, але й в Європі природного утворення- печерної купальні (вхідний квиток 3000F≈10€). У вимитих за тисячоліття термальними водами печерах в особливу насолоду перетворюють купання світлові ефекти, підземна річка, «перлинна ванна», де кожний може відчути себе римським патрицієм, насолодитись печерним водоспадом та розслабитись в гарячих басейнах.

 Виїзд в Україну. 

4 день

Раннє прибуття до м. Івано-Франківськ на ж/д вокзал

  

Вартість туру Входить:

• Проїзд автобусом єврокласу;

• Супровід керівником групи;

• Проживання по маршруту: готель 3 *;

• Харчування - сніданки;

• Екскурсії згідно програми туру;

• Страхування

 

Вартість туру не Входить::

• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

• Додаткові факультативні екскурсії за програмою;

• Проїзд в громадському транспорті;

• Особисті витрати (обіди);

 

 

Відгук
Ви тут: HomeДИТЯЧІ ТУРИ«Незвіданий» Будапешт»