Домініканська Республіка

Домініканська Республіка – все, про що ви мріяли і навіть більше…

Домінікана— райський куточок на землі, колиска запальних танцювальних ритмів, сотні кілометрів білосніжних піщаних пляжів, огорнених кораловими рифами, прозорі води Атлантики й теплого Карибського моря, густі тропічні ліси, величні гори, стрімкі водоспади та доброзичливі люди.

З незабутніх часів острів підкорював серця кожного, хто ступав на цю дивовижну землю. В далекому 1492 році, коли Христофор Колумб відкрив Домініканську Республіку, він заявив: ” В цілому світі немає прекраснішого острова. Це чудесний край, де з усіх пір року буває тільки одна - тепла весна”. 

 Все що потрібно знати про Домініканську республіку туристові:

Клімат: Середньорічна температура в цій країні, коливається між 18 ºС і 27 º С. Найхолодніший сезон - листопад-квітень, а найспекотніший - травень-жовтень.. Літо тут вологе, а зима – суха, що характерно для тропічного клімату.

Валюта: Офіційною валютою Домініканської Республіки є домініканський песо. Однак, всюди також можна розраховуватися в долларах США,при цьому 1долар США приблизно рівний 41 домініканському песо. Однак слід зауважити, що більшість ресторанів, готелів і магазинів приймають оплату як у доларах США так і кредитними картками.

Часовий пояс: Часовий пояс Республіки: UTC/GMT -4 год. Різниця в часі з Києвом складає 6 годин.

Географічне положення: Домініканська Республіка знаходиться у самому серці Карибського району і займає дві східні третини острова Гаїті. Вона розташована між 17 º 40 і 19 º 56 північної широти і 68 º 20 і 72 º 01 західної довготи за Гринвічем.

Загальна площа Доміникани складає 48 тисяч кв.км. Столицею Домініканської Республіки є місто Санто-Домінго. Республіка межує з державою Гаїті, а найближчими її сусідами є: Куба на північному заході країни,Ямайка на заході; Пуерто-Ріко на сході.

Політичний устрій: Форма правління в державі – Президентська Республіка. Законодавча влада належить Національному конгресу, який складається з Сенату та Палати депутатів.

Судова влада в країні зосереджена у Верховному суді, Апеляційному суді та Суді першої інстанції.

Населення: Кількість населення Домініканської Республіки станосить 9,65 млн. осіб. Основна його частина (більше 70%) – мулати, біле населення складає 16 %.

Мова: Офіційною мовою країни є іспанська, проте в деяких населених пунктах, заснованих іноземцями, а також в туристичних зонах країни говорять англійською, німецькою, французькою, італійською та голландською мовами.

Релігія: Основна релігія Домініканської Республіки – християнство, майже 95% населення країни сповідує католицизм.

Візовий режим: Для громадян України візу в Домініканську Республіку заздалегідь отримувати не потрібно. При перетині кордону необхідно лише отримати туристичну карту, її вартість – 10 доларів США. Якщо термін перебування в країні перевищує 3 тижні, необхідно доплатити за туристичну карту ще 15 доларів США.

Засоби зв’язку: Домініканська Республіка займає провідне місце в Латинській Америці за якістю послуг зв'язку.По всій країні широко поширені сучасні засоби зв'язку, зокрема інтернет-кафе можна знайти навіть у найменшому віддаленому містечку. У готелях, ресторанах, торгових центрах та на головних вулицях великих міст існують зони вільного досту Wi-Fi.

Кухня: Кулінарні традиції Домініканської Республіки побудовані на поєднанні європейських, африканських і карибських кулінарних рецептур з використанням місцевих продуктів. Типові страви: Ла Бандера - рис, м'ясо, квасоля, овочі і зелені смажені банани; Сан Кочо по-Домініканськи; риба з кокосовим горіхом; мангу - пюре із зелених бананів, готується на сніданок; піньонате - десерт, приготований з молока і кокосів. 

Пунта Кана

Пунта Кана

Пунта Кана – місце, де зустрічаються усі пальми Пунта Кана є одним з найпопулярніших курортів не лише країни, а й цілого світу. Сама історія району розпочалася із 1969 року, коли кілька американських інвесторів та один підприємець із Домінікани скупили30 мильнеосвоєної землі, щоб створити курорт еліт класу на східному узбережжі Домініканської республіки

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Мережа готелів вищого рівня в Домініканській республіці.
Ознака: Готелі
Ви тут: HomeДомініканська Республіка