Болгарія

Відпочинок в Болгарії – це гірські лижі взимку і відпочинок на морі влітку. Влітку Болгарія просто залита сонцем. Безконечні пляжі із золотистим піском, зелені таємничі гори, щедра земля, плантації троянд, соняшників і виноградників, древні міста і монастирі, лікувальні мінеральні джерела. Взимку тут створені чудові умови для катання на гірських лижах і сноуборді. Навесні і осінню Болгарія - це відмінне місце, куди можна втекти від депресії і поєднати приємне з корисним на spa-курорті. Цілий рік ця країна гостинна і сприяє до повноцінного відпочинку.

Сортування: orderby Кількість:
Ознака: Скинути фільтр
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Вікриття віз до Болгарії Які документи потрібні?
Відгуків (0)
Ознака: Готелі
Відгуків (0)

AMFORA BEACH 3*

(Код: )
AMFORA BEACH 3*
Відгуків (0)
Відкриття одного з найбільших курортів Болгарії - курорту Сонячний Берег - відбулося ще в 1959 році. А після розпаду СРСР курорт став розростатися, особливо північна його частина.
Відгуків (0)

Созополь

(Код: )
На відстані 30 кілометрах на південь від міста Бургас розташоване маленьке портове місто Созопльодне з найдавніших поселень греків, розташованих на узбережжі Чорного моря. Сьогодні це болгарське місто являє собою розкішну розсип будинків, що були зведені наприкінці минулого століття і потопають в зелених садах. У стародавні часи тут розташовувалася давньогрецька колонія «Аполлонія Понтіка», що отримала свою назву на честь Аполлона, який вважався у греків покровителем мореплавців.
Відгуків (0)
На відстані 7 км на північ від Варни розташований курорт Св. Костянтин і Єлена. До недавнього часу цей курорт Болгарії називався «Дружба», тепер йому повернуто стару назву, яка походить від монастиря XIV століття. У монастирі до наших днів збереглася тільки каплиця, в якій регулярно проходять церковні служби. У жителів Варни улюбленим місцем відпочинку вважаються околиці монастиря. Тут можна зняти кімнату в самому монастирі і в лісових будиночках, які розташовані в лісі.
Відгуків (0)

Обзор

(Код: )
Місто Обзор знаходиться на кордоні Варненської і Бургаської областей. Він простягнувся вздовж затоки, що починається на півночі біля мису Святого Атанаса і досягає на півдні Емінских гір. Повз нього прокладено панорамне шосе, що зв'язує Північне і Південне Чорномор'я. Звідси на північ до Варни 65 км, до м. Бяла - 6 км, а на південь до Несебру 37 км, до Бургаса 74 км.
Відгуків (0)

Єленіте

(Код: )
Курортний комплекс Єленіте знаходиться на березі моря, на південному схилі найбільш східної частини Балканського хребта. Курорт розташований на березі красивої затоки в безпосередній близькості від мису Еміне, на відстані 4,5 км на схід від селища Світи Влас (Святий Влас) і 8,5 км від курорту Слинчев бряг (Сонячний берег). Від Єленіте до міжнародного аеропорту Бургас всього в 40 км.
Ознака: Курорти
Харчування: FB
Ночей: 6
Тип туру:: З авіаперельотом
Ви тут: HomeБолгарія