Єленіте

Хіти: 1028 | Рейтинг:

 Курортний комплекс Єленіте знаходиться на березі моря, на південному схилі найбільш східної частини Балканського хребта. Курорт розташований на березі красивої затоки в безпосередній близькості від мису Еміне, на відстані 4,5 км на схід від селища Світи Влас (Святий Влас) і 8,5 км від курорту Слинчев бряг (Сонячний берег). Від Єленіте до міжнародного аеропорту Бургас всього в 40 км.

Курортний комплекс спроектовано так, щоб фасади всіх будівель були орієнтовані на південь. Комплекс складається з вілл і готелів, що оточені свіжою рослинність Балканських гір, і пропонує відпочиваючим спокій і комфорт серед красивої природи в екологічно чистому середовищі.

Курорт пропонує різноманітні можливості для занять спортом на відкритому повітрі - серфінг, плавання на яхтах, каноє, пляжний волейбол, водне поло та ін

Можливі різні варіанти готельного обслуговування, у тому числі й ALL INCLUSIVE.  Для туристів працює кілька ресторанів, барів та нічних клубів.

Аніматори проводять різноманітні заходи та шоу-програми для гарного настрою дітей. У курорті працюють медична служба, дитячий садок, бюро обміну валюти та Інтернет-клуб.

 

Ознака: Курорти
Параметри
Харчування : FB
Ночей : 6
Тип туру: : З авіаперельотом
Відгук
Ви тут: HomeБолгаріяЄленіте